"Я не була на Майдані. Я ненавиджу Майдан. Я вважаю, що Майдан убив Україну": Відома акторка, котра живе та працює в Києві, втрапила в скандал за одіозні заяви

Олена Рєпіна. Фото: Facebook

Олена Бондарева-Рєпіна, відома своєю роллю Віри Іванівни у серіалі "Реальна містика", потрапила у скандал через антиукраїнські наративи.

Так, на обурливу ситуацію звернула увагу блогерка Аліна Доротюк. Вона опублікувала відео, на якому Олена зневажає учасників Революції Гідності і вважає цю історичну подію причиною початку повномасштабної війни:

"Я не була на Майдані. Я ненавиджу Майдан. Я вважаю, що Майдан убив Україну. Ось те, що зараз із нами, це наслідки Майдану. Ви можете мене заплювати, можете не заплювати. Проклятий Майдан!", - зазначила акторка.

Окрім того, на своїй Facebook-сторінці Рєпіна продовжує ділитися своїми неоднозначними роздумами у дописах. Зокрема, запитує "чому за вісім років ніхто мирно не врегулював конфлікт ". І додає, що "зневажає війну" і її "серце зупиняється на кладовищі".

"Для мене війна почалася 13 квітня 2014 року. Було нестерпно боляче і не зрозуміло чому, чому у нас? Чому діти Донбасу стали личинками колорада... І чому так круто перевернули історію? І люди, які перемогли фашизм, стали ворогами? І віра, якою хрещена наша земля князем Володимиром, стала непотрібною? І чому за вісім років, ніхто не захотів мирно врегулював конфлікт?", - йдеться в одному з дописів знаменитості.

Наразі акторка продовжує грати ролі в театрах у Києві.

Не одне й те ж: Яка різниця в поняттях "знятий" і "виключений" з військового обліку

неділя, 26 травень 2024, 7:59

В Україні від 18 травня набув закон про мобілізацію. Проте українське законодавство не дає чіткої відповіді на запитання, що робити такій категорії чоловіків, як зняті з військового обліку – потрібно їм іти до ТЦК чи ні. Адвокат Микола Максимов у комен...

Ситуація складна: Експерт пояснив, чому відключення світла у Києві є довшими, ніж в інших містах

неділя, 26 травень 2024, 7:22

У Києві набагато більше критичної інфраструктури, ніж в цілому по України. Це столиця, тут є багато промислових та інфраструктурних потужностей, які захищені державою як критичні. Відповідно для приватних споживачів та звичайного бізнесу електрики зали...