Катерина Осадча зробила у себе в Instagram-профілі репост історії блогерки з Черкас. Дівчину звуть Ельвіра, вона називає себе тарологом. Так, користуючись своїми знаннями, вона сказала, що найбільш безпечним для України і ЗСУ буде рішення скласти зброю. Така заява обурила мережу, зазначають Патріоти України.
"Я не доначу ЗСУ спеціально. І не їм м'ясо. Тому що я не підтримую вбивства і не підтримую війну. Я бачу найрозумнішим рішенням у цій війні - скласти зброю і прийняти ворога добром. Це звучить дивно, але це найрозумніше, що може зробити освічена людина", - написала Ельвіра.
Катерина Осадча цю думку прокоментувала коротко: "Розум втратила?".

Мабуть, після хвилі коментарів, які таролог не очікувала отримати, вона вирішила закрити акаунт. "Закрила акаунт. Правильно. В принципі, можна і видалитися з життя країни", - зазначила Катерина Осадча.
До слова, до цього у себе в блозі горе-таролог розповідала, що ЗСУ нібито винні в тому, що мирні міста України бомблять.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...