Катерина Осадча зробила у себе в Instagram-профілі репост історії блогерки з Черкас. Дівчину звуть Ельвіра, вона називає себе тарологом. Так, користуючись своїми знаннями, вона сказала, що найбільш безпечним для України і ЗСУ буде рішення скласти зброю. Така заява обурила мережу, зазначають Патріоти України.
"Я не доначу ЗСУ спеціально. І не їм м'ясо. Тому що я не підтримую вбивства і не підтримую війну. Я бачу найрозумнішим рішенням у цій війні - скласти зброю і прийняти ворога добром. Це звучить дивно, але це найрозумніше, що може зробити освічена людина", - написала Ельвіра.
Катерина Осадча цю думку прокоментувала коротко: "Розум втратила?".

Мабуть, після хвилі коментарів, які таролог не очікувала отримати, вона вирішила закрити акаунт. "Закрила акаунт. Правильно. В принципі, можна і видалитися з життя країни", - зазначила Катерина Осадча.
До слова, до цього у себе в блозі горе-таролог розповідала, що ЗСУ нібито винні в тому, що мирні міста України бомблять.
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...