У Миколаєві спалахнув мовний скандал із жінкою, яка відмовляється і не хоче розуміти українську мову. Відео з прихильницею "русского міра" з'явилося у мережі, передають Патріоти України.
Деталі скандалу
Все почалося з того, що дівчина на вулиці Миколаєва запитала жінку, що та намагалася їй сказати. На що та відповіла, що "не розуміє". "Я не розумію твою мову, кон*ена. Що ти за мною йдеш? Що ти пристала", - почала говорити шанувальниця російської мови.
Вона демонстративно зателефонувала чоловікові та попросила його вийти до неї, бо її знімають на камеру. Ця особа не соромилася у висловлюваннях, постійно приправляючи їх матюками. Мешканка Миколаєва постійно повторювала, що не розуміє цю мову, маючи на увазі українську.
Обережно, на відео є нецензурна лексика.
У коментарях українці засудили поведінку жінки та написали, що вона може бути потенційною колаборанткою.
Дмитро Ківа працював на заводі "Антонов" за всіх президентів України, окрім Володимира Зеленського. 25 липня на 82-му році життя помер відомий український авіаконструктор Дмитро Ківа, який пропрацював на авіаційному заводі "Антонов" 52 роки, передають ...
У одеській Аркадії група чоловіків билась просто перед місцевим рестораном, свідчать кадри з соцмереж. У бійці брали участь і цивільні, і люди у формі. . Увечері 27 липня біля прибережного ресторану в Одесі сталась масова бійка, у якій взяли участь ци...