"Я не украинка, а русская и горжусь этим": У київській школі вибухнув скандал з вчителькою (відео)

У Києві вчителька німецької мови потрапила в скандал. Педагог заявила, що вона не українка, а росіянка і дуже цим пишається. Відео з неоднозначними висловлюваннями співробітниці школи опублікували в Telegram-каналі Катарсис, передають Патріоти України.

Інцидент стався в столичній школі № 303 в Дарницькому районі. "Я пишаюся тим, що я росіянка, а не українка. 70 років всі російською розмовляли і нічого!" - сказала вона.

Викладач німецької обурилася тим, що зараз її просять говорити українською мовою, яка є державною в країні. Вона прокричала, що 70 років в Україні говорили російською. Судячи з відеоролика, учень попросив педагога говорити українською мовою, на що отримав такі гнівні репліки. "Потрібно звертатися до вчителя з повагою", - вже українською відповіла викладач. Послухайте на відео, що говорить вчитель.

У коментарях до відео українці висловили свою позицію. Багато радять передати відео директору, а таку вчительку звільнити.

  • Обісцяти двері в кабінет, хай пишатися.
  • В нас вчора фізичка розказувала, що це не Росія напала на Україну, а це просто політики між собою щось не можуть поділити.
  • Я сподіваюсь, відео передадуть керівництву школи, і її на*уй виженуть?
  • Нехай школярі співають пісню про Бандеру!
  • Звільнити і не допускати до навчання дітей

Хіти тижня. "Моя вам порада - не їдьте в Славське!": Майкл Щур розніс популярний гірськолижний курорт у Карпатах (фото)

середа, 19 січень 2022, 20:00

Майкл Щур вирішив провести відпочинок разом з родиною в Карпатах. Відомий український журналіст, справжнє ім'я якого Роман Вінтонов, відправився на гірськолижний курорт в Славське і пошкодував про це. Про причини свого обурення Майкл Щур написав на сво...

"Це Росія, у нас багато Наташ": Московський ФК зганьбився через ролик про придбаного турецького футболіста (фото)

середа, 19 січень 2022, 19:58

Прес-служба московського ЦСКА спровокувала скандал, коли вирішила пожартувати з приводу придбання турецького футболіста Юсуфа Язіджі, який на правах оренди приєднався до "армійців" з французького "Лілля". У Тwitter ЦСКА з'явився відеоролик, де в ході в...