"Я не виноват, меня дух блуда мучает": У Харкові батьки маленької дівчинки зловили збоченця (відео)

Впійманому чоловікові 43 роки, раніше він не мав проблем з законом.

У Харкові сімейна пара за руку зловила збоченця, який приставав до їхньої дочки. Інцидент стався 22 вересня посеред білого дня, недалеко від будинку по вул. Дизельної, 16. Батьки 6-річної дівчинки зайшли в магазин, поки їхня дочка залишалася на вулиці. В цей час до малої підійшов незнайомий чоловік, нахилився і поцілував її в губи. Мати і батько дівчинки схопили людини і викликали поліцію. Про це повідомляє новинний портал "Місто Х", передають Патріоти України.

Поки чекали правоохоронців, зробили відеозапис на телефон. На кадрах явно неадекватний громадянин намагається пояснити свої дії. "Я виноват, я в состоянии прелести, пожалуйста, не надо полиции. Этого больше никогда не повторится. Я не приставал, мне батюшка сказал, что у меня проблемы – дух прелести на мне. Меня дух блуда с утра мучает", – розповідає чоловік на відео.

Як з'ясували поліцейські, впійманому чоловікові 43 роки, раніше він не мав проблем з законом. Свій вчинок щодо дівчинки чітко пояснити не зміг. Тим часом, відеозапис з "допитом" чоловіки розлетівся по інтернету. Харків'яни налякані, адже недалеко від тієї адреси, де трапився інцидент, знаходиться школа і щодня в тих місцях проходять сотні дітей.

"Этого типа в мастерке, похожей на клубную "Металлиста", ищут уже около 3 лет. На Шишковке в каждом подъезде висели объявления о педофиле", – прокоментував відео Олег Володимирович. Відомості про подію зареєстровані в Слобідському відділі поліції. Зараз проводиться перевірка.

Обдурила режим спецперевезень: У Чернівцях бабуся покаталась містом, причепившись до драбини тролейбуса (відео)

субота, 30 травень 2020, 17:43

Жінка літнього віку причепилась до драбини позаду тролейбуса дев’ятого маршруту, аби дістатися до вулиці Руської. У Чернівцях літня жінка прокаталася містом, причепившись до драбини тролейбуса, який курсує в режимі спеціальних перевезень. Таке відео з’...

Білорусь "палає" від пандемії, влада приховує кількість "вбитих" COVID-19

субота, 30 травень 2020, 17:35

Статистика смертей занижується у багато разів, переконують фахівці, навіть якщо кількість хворих у Білорусі не занижується. Станом на 30 травня у Білорусі зареєстровано 41 658 осіб з позитивним тестом на COVID-19. Свіжі дані оприлюднило міністерство ох...