"Я нічого негативного не зробив": Російський співак після Криму зібрався із концертом у Київ

Анексію Олександр Сєров назвав "переходом на російську територію" і виправдовував свій візит на півострів тим, що не виступав там.

Олександр Сєров. Фото: соцмережі.

Російський співак, автор хіта "Я люблю тебе до сліз" Олександр Сєров після поїздки в анексований Крим має намір дати концерт в Києві. Про це повідомило проросійське видання "КП в Україні", передають Патріоти України.

Сєров планує виступити в Києві вже 23 березня в "Палаці Україна". Однак невідомо, чи відбудеться концерт. Співак визнав, що не знає, чи пустять його в Україну в зв'язку з його відвідуванням Криму. "У мене все чисто", - заявив Сєров. Він уточнив, що йому не можна забороняти в'їзд в Україну через його українське коріння і вклад в культуру.

"Я негативного нічого не робив", - спробував виправдатися Сєров. Він уточнив, що зажадав від організаторів київського концерту, щоб ті все "порішали на рівні Верховної Ради і СБУ". Остаточне рішення поки невідомо. Варто зазначити, що Сєров їздив до Севастополя в 2017 році. Анексію співак назвав "переходом на російську територію" і виправдовував свій візит тим, що не виступав там, а відвідував знайомих. "Мій візит був... благородним", - запевняє російський співак. Примітно, що журналісти відправили в СБУ офіційний запит з приводу Сєрова і отримали відповідь, що в'їзд йому в Україну дозволений.

"За велінням демонів": На Росії хлопець обезголовив рідну матір

неділя, 27 вересень 2020, 23:15

Молодий чоловік плакав і повторював, що не хотів нікого вбивати, але голоси в голові змусили його зробити цей жахливий вчинок. У Підмосков'ї (Росії) сталася страшна сімейна трагедія, винуватцем якої став 22-річний молодий чоловік, який проживав з 46-рі...

Приземлення Ан-26 на одному двигуні – штатна ситуація. Але відмова двигуна на малій висоті дуже небезпечна, - експерт

неділя, 27 вересень 2020, 23:02

Якщо в Ан-26, який розбився в Харківській області, сталася відмова двигуна на малій висоті, пілоти опинилися в дуже складній ситуації. За його словами, приземлення з одним вимкненим двигуном – "штатна ситуація, яка відпрацьовується з кожним пілотом". "...