"Я однозначно повернуся": Мілевський розповів, які функції хоче виконувати в київському "Динамо"

Колишній нападник київського Динамо та збірної України Артем Мілевський хоче працевлаштуватися у столичному клубі, інформують Патріоти України.

У коментарі SportArena ексфутболіст заявив, що хотів би шукати для Динамо нападників, які схожі на нього. «Я однозначно повернуся. Звісно ж, хочу лише у Динамо Київ, але всьому свій час. Настане час, і я повернуся.

На якій посаді бачу себе? Мені цікаво працювати із нападниками. Цікаво знайти нападника, який був би схожий на мене. Може, він буде не з України, може це буде якийсь іноземець", — сказав Мілевський.

Зазначимо, що Артем завершив професійну кар'єру футболіста у вересні 2021 року.

"Найкраще!": Залужний показав нове фото з дружиною

субота, 25 травень 2024, 22:29

Подружжя зробило селфі, щиро усміхаючись. Українці з захопленням відреагували на фото Залужних. Коментарі під публікацією сповнені слів підтримки та теплих побажань. Зазначимо, дружина Валерія Залужного Олена поруч із ним вже понад 20 років. Подружжя в...

За графіком: У ДТЕК розповіли, скільки українцям доведеться жити з відключеннями електроенергії

субота, 25 травень 2024, 21:25

Енергетикам не вдасться швидко відновити пошкоджені об'єкти генерації. У деяких випадках ремонт може тривати до 10 місяців і при умові, що є достатня кількість коштів на роботи та нове обладнання. Крім того, щоб відновити генерацію, необхідно забезпечи...