
Боєць 65-ї окремої механізованої бригади на позивний Макгрегор провів 56 днів на нулі. На позиції, яку оточували окупанти, але так і не змогли взяти. Про це йдеться у сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Через щільність обстрілів і великі дистанції побратими, які мали б поміняти воїна, не доходили – дорогою отримували поранення. Відтак боєць вів війну з напарником удвох проти зграї російських штурмовиків.
Увесь цей час бійців підтримували товариші за допомгою дронів. Вони скидали гранати на окупантів, що підходили близько до позиції, де перебував Макгрегор. Також безпілотниками доправляли продукти, воду та боєприпаси.
«Я підпускав їх до себе на 10-15 метрів, а потім розстрілював із автомата», – описує свої бої з окупантами Макгрегор.
Зрештою побратимам вдалося вивезти бійців із небезпечної позиції. Від механізованих штурмів на Запоріжжі ворог відмовився, задіюють лише піхоту на мотоциклах і сотні дронів. За останні два тижні, кажуть військові, число штурмів зросло. Окупанти намагаються до зими якомога більше загарбити території, але їм це не вдається.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...