"Я почала плакати": Жінка осліпла через помилку лікаря, а коли прозріла - не впізнала себе

59-річна мешканка Орора, штат Колорадо, Конні Парк втратила зір на 15 років через неправильно поставлений діагноз, а потім прозріла і не впізнала себе у дзеркалі. Про це повідомляє видання Metro, передають Патріоти України.

Жінка почала відчувати проблеми із зором у 2003 році: коли вона дивилася на світ, то перед очима виникали плаваючі "мушки" і чорні цятки. Тоді жінка звернулася до офтальмолога, який діагностував у неї глаукому. Фахівець повідомив, щовже надто пізно, операцію проводити немає сенсу і, швидше за все, пацієнтка осліпне.

Через декілька місяців вона стала бачити на 85% гірше. Незважаючи на всі перешкоди, Парк пристосувалася до нового способу життя. У 2018 році жінку направили до офтальмологічного центру для проходження обстеження. Там з'ясувалося, що діагноз, поставлений більше десяти років назад, невірний. Насправді вона страждала від катаракти, яка піддається хірургічному лікуванню. Тоді американці зробили необхідну операцію.

"Коли наступного дня мені зняли пов'язку, перше, що я побачила, були брови, вії і зіниці медсестри, і я почала плакати", - розповіла жінка. Через 15 років до неї повернувся зір, і вона нарешті побачила коханого чоловіка і онуків. "Найважче було дивитися у дзеркало, тому що я ніколи не думала про своє старіння", - додала вона.

Намагалася переконати, що "не все так однозначно": Приходько послала на три букви куму з Росії

вівторок, 9 серпень 2022, 20:29

Українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що розірвала дружбу зі своєю найкращою подругою та кумою, яка мешкає в Росії. Причиною розриву відносин стала війна та пропаганда, яку Кремлm нав'язує своєму народові. Так росіянка спробувала переконат...

"Така нова реальність": Масі Найєм, що внаслідок тяжкого поранення втратив око, опублікував фото без пов’язки

вівторок, 9 серпень 2022, 14:00

Відомий український адвокат, що з початком повномасштабної війни Росії проти України вступив до лав ЗСУ і отримав у бою важку травму, змінив фотографію у соціальних мережах, повідомляють Патріоти України. Масі Найєм, що втратив око внаслідок важкого ос...