"Я подумала: "О, так, він - той самий": Подружжя, яке прожило 70 років у шлюбі, розповіло секрет щасливих стосунків

Подружжя з Британії, яке прожило у щасливому шлюбі 70 років, розповіло, в чому запорука їхніх довговічних стосунків, передають Патріоти України.

Цього року, 10 березня, 94-річний Вільфред з 89-річною дружиною Айріш Майлз відзначили 70 річницю весілля. З нагоди ювілею вони отримали вітальну телеграму від королеви Великої Британії. Айріш було 19 років, коли в 1951 році вона вийшла заміж за Вілфреда. Пара одружилася в місцевій церкві, а святкування пройшло в невеликому кафе.

Вілфред не пам'ятає, за яких обставин зробив пропозицію руки й серця. Айріш стверджує, що закохалася в майбутнього чоловіка з першого погляду.

"Я подумала: "О, так, він – той самий", і мені більше ніхто не потрібен був. Я любила його всі ці роки", – розповіла вона.

За словами жінки, секрет багаторічного шлюбу – в прийнятті відмінності в характерах партнерів, а її чоловік наполягає, що важливо робити те, що тебе просять.

"Якщо у вас різна думка, потрібно просто змиритися з цим, адже всі ми різні; і не потрібно лягати спати у сварці, це найважливіша порада, якою мені хочеться поділитися з кожним", – зауважив Вільфред.

Айріш вважає, що потрібно все робити з любов'ю: "Важливо бути терпимими один до одного, справлятися з усіма труднощами разом і завжди бути поруч".У подружжя двоє дітей – 61-річна дочка Джейн і 57-річний син Роберт, а також шість онуків.

Особлива хімічна речовина, що блокує старіння: Учені розгадали загадку тисячолітнього дерева

субота, 10 квітень 2021, 16:58

Вчені розгадали таємницю того, як дерево гінкго може жити понад 1000 років. Дослідники виявили, що дерево виробляє хімічні речовини, які захищають його від хвороби та посухи. І, на відміну від багатьох інших рослин, його гени не запрограмовані на невбл...

"Випадково" падав і бився головою о бордюр": Ґвалтівник 17-річної дівчини у Києві нарвався на самосуд (фото)

субота, 10 квітень 2021, 16:50

У Деснянському районі Києва ґвалтівник напав на 17-річну дівчину. Знущався 1,5 години. Місцеві жителі спіймали нелюда та до приїзду поліції влаштували над ним розправу. Про це пише dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. "У Києві на вулиці Братиславсь...