Уславлена українська фехтувальник Ольга Харлан зустрілася з курсантами Національної академії СБУ, де вона працює вже тривалий час. Наша олімпійська чемпіонка подякувала всім захисникам України, вкотре наголосивши, що не можна тиснути руку ворогові, передають Патріоти України.
Харлан упевнена, що й професійні спортсмени мають показувати всьому світу, що війна триває, і ці "нейтральні спортсмени" не мають бути на міжнародній арені. "І ми будемо все робити, щоб їх не було ні на олімпіаді, ні на жодних світових змаганнях. Я пишаюсь бути співробітницею Служби безпеки України, зокрема Національної академії СБУ. І пишаюсь тим, що росіяни знають, що я працюю в СБУ. Хай бояться!" – цитує чемпіонку пресслужба СБУ.
У відповідь ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк вручив спортсменці найвищу нагороду закладу – Знак поваги. "Ольга Харлан продемонструвала на світовій спортивній арені головний український меседж – жодних рукостискань із росіянами, лише зброя! І лише перемога! Це гідний і сильний вчинок представниці СБУ!" – зауважив Черняк.
В ході перевірки збереження державного майна Свято-Успенської Почаївської лаври на Тернопільщині, яке перебуває у безоплатному користуванні УПЦ МП, виявлено низку порушень. Про це йдеться у звіті комісії Міністерства культури та інформаційної політики,...
Турецьке містечко Бурдж-аль-Бабас, що розташоване на півдорозі між Стамбулом та Анкарою, зараз стоїть занедбаним, хоча після початку будівництва минуло лише десять років. Амбітний бізнес-проєкт, що мав вражати своїм архітектурним рішенням туристів, пер...