"Я пройшов медичну комісію і стою на обліку": Відомий український співак заявив, що готовий йти на фронт

Фронтмен гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець розповів, як на початку повномасштабної війни ходив до військкомату. За його словами, його волонтерство принесло більше користі Україні, ніж служба.

В інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" музикант розповів, що на початку вторгнення переїхав до Мукачева і вступив до територіальної оборони.

"Я пройшов медкомісію. Я почав процес оформлення документів, побув близько тижня в територіальній обороні. Це мій був порив логічний – піти до військкомату. Я зорієнтувався, перебуваючи там тиждень. Я зрозумів, що все, чим я буду займатися, це патрулювати Мукачево. Коли за 800 кілометрів від мене відбувається якийсь двіж, потрібна хоча б транспортна допомога, якась волонтерська робота. Було прийняте рішення, що я пішов працювати далі волонтером, намагався зробити якийсь внесок вже іншим способом", - зазначив музикант.

Танчинець зізнався, що підрозділ територіальної оборони, де він служив, згодом відправили на фронт. Втім, на початку війни про це ніхто не знав.

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...

Суд вирішив, що каяття було нещирим: На Полтавщині чоловік ухилився від мобілізації й загримів у тюрму

понеділок, 4 березень 2024, 23:57

У Полтавській області покарали позбавленням волі військовозобов’язаного чоловіка, який ухилився від мобілізації. Він визнав свою провину, проте суд вирішив, що його каяття було нещирим. Справу розглядав Пирятинський районний суд. Про це повідомляє "Тел...