"Я просто хочу померти!": Названо страшну причину загибелі 14-річної дівчинки під Одесою, яку знайшли мертвою на лимані (відео)

14-річна Аліна Недова, тіло якої було знайдено на березі Дністровського лиману в Одеській області, покінчила життя самогубством. Про це повідомив на брифінгу начальник обласного управління Національної поліції Олег Бех. За його словами, дівчина роздяглася і кинулася з високого обриву, передають Патріоти України.

У розпорядженні одеського видання "Альтернатива" з'явилася копія переписки загиблої з її подругою, що дозволяє стверджувати, що це не просто самогубство, а доведення до самогубства.

У повідомленнях від 7 квітня Аліна пише, що батьки її часто лають, принижують і б'ють. "Вони все життя постійно кричать на мене і кажуть, що я жахлива дочка, дура, ідіотка... Вони, коли я щось не зроблю, що вони просять, починають кричати і іноді бити... Тато вже не б'є, а мама б'є і кричить. Тато дуже сильно кричить. Вони постійно говорять, що я у всьому винна... хоч я нічого не робила", – відзначала вона.

За словами дівчинки, батьки завжди п'ють, коли залишаються вдома. "Одного разу, минулого літа 2019 року вони по п'яні почали кричати на мене, що я невдячна дочка... Потім мама взяла ножиці і відрізала мені волосся... Потім тато відрізав мені волосся, і тепер я ходжу з такою зачіскою", – підкреслила Аліна.

Також вона описала один випадок того літа, коли п'яний батько ліг біля неї і почав приставати. "Я прокинулася і почала говорити татові, щоб він відстав. Але він не слухав і потім почав знімати з мене труси... Потім він встав і навис наді мною, я всіляко намагалася щось кричати, але у мене в горлі щось заважало, якийсь комок... А потім я відчула щось мокре... (я була на краю ліжка і тому я спеціально впала). І потім пішла до мами на кухню в сльозах, тому що мені було страшно... Я прийшла і розповіла мамі що трапилося, а вона сказала: "НУ і ЩО?", – писала дівчинка.

За її словами, після цього випадку батьки говорили, що вона про все бреше. "А сказати іншим я не можу! Я намагалася, але мої батьки, як тільки хтось поруч, починають вдавати, що люблять мене і що я їх улюблениця. І тому мені ніхто не вірить", – додала Аліна.

Вона зізналася, що просто хоче померти. "Нікому не заважати! Всім буде краще! Ну кому я потрібна? Тобі? Батькам, які мене не люблять? Однокласникам, для яких я тягар? Кому?! НІКОМУ!" – скаржилася дівчинка.

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...

В Україні дозволили писати "росія" та "москва" з малої літери, але не усюди

четвер, 21 вересень 2023, 20:51

Написання слів "росія", "москва" та подібних з малої літери в неофіційних текстах не буде вважатись помилкою в Україні. Про це повідомила Національна комісія зі стандартів державної мови, передають Патріоти України. Зазначається, що комісія розглянула ...