"Я родился в Киеве, но чувствую себя русским": Український волейболіст отримав громадянство РФ

Дмитро Пашицький мріє грати за збірну Росії.

Волейболіст пітерського "Зеніта" Дмитро Пашицький отримав паспорт громадянина Росії. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу "Зеніта".

32-річний блокувальний народився в Києві і раніше мав спортивне громадянство Естонії. У "Зеніт" він перейшов з кемеровського "Кузбаса".

"Я народився в Києві, але не раз казав в інтерв'ю раніше, що відчуваю себе росіянином, – сказав Пашицький. – У мене багато родичів в Росії за маминою лінією. Чи готовий я виступати за збірну Росії? Це було б справжньою казкою. Якщо раптом отримаю виклик – приїду в розташування національної команди за першим покликом".

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...