
До шести років в'язниці засудив Кілійський районний суд мешканку Вилкового за удар сапою по голові невістки. Інцидент стався ще влітку 2017 року, але вирок винесли лише днями, передає кореспондент "Думської", передають Патріоти України.
Примітно, що Ольга У. досі на волі. Суд не обирав їй запобіжний захід. А початок її терміну відбування покарання обчислюватиметься лише з дня приведення вироку до виконання, що може статися не скоро з огляду на можливість апеляційного оскарження.
Як випливає з матеріалів справи, в одному помешканні проживали два рідних брата з дружинами. Сім'ї періодично конфліктували, зокрема, через електропостачання.
У день події Ольга, повернувшись із роботи, почала кричати на свого чоловіка, звинувачуючи його в неспроможності розібратися з проблемами зі світлом. Конфлікт перенісся на подвір'я, де поралися на городі Тетяна У. з чоловіком.
Обвинувачена вирвала сапу з рук потерпілої та нанесла їй два удари по голові: спочатку тупою металевою частиною, а потім гострим кінцем. Татяна отримала відкриту черепно-мозкову травму з переломом лобової кістки та забоєм головного мозку.
Ольга свою провину не визнала. Вона в суді заявила, що Тетяна сама послизнулася і впала на камінняОдин із свідків підтвердив історію Тетяни, а також додав, що засуджена кричала: «Я тебе вб'ю, сяду, але вб'ю!». Суд також зобов'язав Ольгу виплатити понад 216 тис. гривень матеріальної та моральної шкоди.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...