"Я стрелял по прятавшимся детям, целясь в их головы": Казанський стрілок розповів моторошні подробиці про вбивства в школі

Під час допиту казанський стрілок Ільназ Галявієв, який влаштував вибух і стрілянину в гімназії, внаслідок якої загинуло дев'ять осіб, докладно розповів про те, як здійснював вбивства. За його словами, він цілився в голову своїх жертв, але влучав не завжди. Витяги з допиту казанського стрілка опубліковано в Telegram-каналі Life Shot, повідомляють Патріоти України.

Вбивця розповів, що почав стріляти зі своєї рушниці ще на ганку гімназії в першу-ліпшу дівчину-школярку, однак їй вдалося втекти. "Я цілився їй в голову (вона стояла обличчям до мене) і зробив три постріли, але не влучив жодного разу... Далі з гімназії став виходити якийсь літній чоловік. Я вистрілив йому прямо в голову, від чого він впав між двома дверима, що ведуть до гімназії. Далі я вистрілив йому ще раз в голову. Він був убитий", - розповів він про перші жертви.

Наступною жертвою стала вчителька. "Я вистрілив їй прямо в голову, після чого вона впала, і я знову вистрілив їй в голову. Жінка була мертва, я її вбив. Далі в коридорі я зустрів раніше незнайому мені дівчину-школярку і спробував вистрілити їй в груди. Я хотів її вбити, натиснувши на спусковий гачок, але пострілу не відбулося через відсутність патронів, і в цей час дівчині вдалося втекти живою від мене", - згадував казанський стрілок.

Після того, як Ільназ Галявієв влаштував вибух біля дверей одного з кабінетів на першому поверсі, він побіг на третій поверх з рушницею в руках. "Я не пам'ятаю точно, чи вбивав я когось на другому поверсі, але на третьому точно вбив не менше семи осіб, точно не пам'ятаю, вистреливши в них зі своєї рушниці в голову і живіт. Я завжди цілився точно в голову. Серед убитих на третьому поверсі будівлі гімназії були школярі, стать не пам'ятаю, і один вчитель - жінка", - розповів на допиті вбивця.

На третьому поверсі він забіг до першого-ліпшого кабінету, де проходив урок. "Я насамперед убив вчительку шляхом одного пострілу в голову, від чого вона впала на підлогу і померла на місці. Далі я витратив усі свої залишки патронів в кількості семи штук на учнів, які сиділи під партами, ховалися від мене. Я стріляв по школярах, цілячись в їхні голови. Не всім я влучив у голови, комусь влучав у живіт, в руки, в ноги. Трьох учнів я в даному класі вбив, але, може, і більше, інших, напевно, поранив", - згадував казанський стрілок.

На третьому поверсі вбивця відвідав ще однин клас, двері в який були відкриті. "Там була всього одна вчителька, яку я відразу ж убив одним пострілом в голову. Вона впала на підлогу і моментально померла на місці. Коли я вистрілив в неї, вона стояла боком до мене і повернула в мій бік голову", - повідомив він.

Після цього Ільназ Галявієв повернувся в клас на третьому поверсі, де вбив вчительку з декількома учнями. Побачивши його повернення, діти почали вистрибувати на вулицю з вікон.

"Я не зміг влучити в того учня, який першим спробував вистрибнути з вікна, я цілився йому в спину, але промахнувся і влучив у іншого учня, який був за ним у черзі. Влучив, по-моєму, в плече. Далі я вистрілив в інших учнів, що сиділи за партами, і добив їх. Решту я поранив, а когось ще вбив. В цілому, перебуваючи на третьому поверсі гімназії, я вбив не менше семи осіб, але, можливо, і більше. Точно не пам'ятаю, багатьох я поранив. Можливо, вони померли", - холоднокровно розповідав казанський стрілок.

"Нашу музику все одно багато хто слухає": Російський репер Face розповів, як ставиться до українців (відео)

вівторок, 15 червень 2021, 23:00

Російський репер Face (Іван Дрьомін) заявив, що політичні розбіжності між державами не повинні якимось чином впливати на відносини між народами цих країн. Артист додав, що йому подобається, як українські шанувальники реагують на нього, і як приймають н...

Україні не дуже пощастить?: Суперкомп'ютер спрогнозував результати Євро 2020

вівторок, 15 червень 2021, 22:16

Суперкомп'ютер спробував спрогнозувати результати чемпіонату Європи та переможця. Якщо вірити цим прогнозом - збірна України вилетить ще задовго до фіналу, передають Патріоти України. У групі А фаворитом стане Італія, на другому місці - Туреччина, на т...