"Я це точно знаю": Лещенко прокоментував чутки про зв'язок Ротару із допомогою ЗСУ

У Росії не вщухає скандал після рішення Софії Ротару відновити гастролі по країні, однак у співачки знайшлися й захисники.

За словами Льва Лещенка, Ротару треба залишити в спокої і не домішувати діячів культури до політичних ситуацій. На думку співака, це просто непристойно, інформують Патріоти України з посиланням на російський "Диалог".

На його думку, заяви про те, що співачка фінансує підрозділи української армії, не відповідають дійсності. "Нікуди вона нічого не перераховує, я це знаю точно", - жорстко сказав Лещенко додавши при цьому, що співачка має право виступати там, де вважатиме за потрібне. Крім того, Лещенко закликав залишити в спокої діячів культури і не приплітати їх до політики. "Та киньте, я навіть не бачу сенсу це обговорювати. Вона - людина світу. Вона де хоче, там і співає. Ніхто не може їй заборонити цього робити", - підкреслив співак.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...