"Я це точно знаю": Лещенко прокоментував чутки про зв'язок Ротару із допомогою ЗСУ

У Росії не вщухає скандал після рішення Софії Ротару відновити гастролі по країні, однак у співачки знайшлися й захисники.

За словами Льва Лещенка, Ротару треба залишити в спокої і не домішувати діячів культури до політичних ситуацій. На думку співака, це просто непристойно, інформують Патріоти України з посиланням на російський "Диалог".

На його думку, заяви про те, що співачка фінансує підрозділи української армії, не відповідають дійсності. "Нікуди вона нічого не перераховує, я це знаю точно", - жорстко сказав Лещенко додавши при цьому, що співачка має право виступати там, де вважатиме за потрібне. Крім того, Лещенко закликав залишити в спокої діячів культури і не приплітати їх до політики. "Та киньте, я навіть не бачу сенсу це обговорювати. Вона - людина світу. Вона де хоче, там і співає. Ніхто не може їй заборонити цього робити", - підкреслив співак.

Хіти тижня. На кому тримається "величие" недоімперії: На малій батьківщині Путіна 30 курсантів просто дивились, як три кавказці калічать їх товариша по взводу і ще одного, котрий прийшов на допомогу

вівторок, 20 квітень 2021, 2:00

Боягузи кажуть, майор заборонив. Якщо справа лише в цьому, то "репресії" у вигляді позачергового наряду переважили почуття братерства по зброї і елементарної чоловічої гідності. У російському Санкт-Петербурзі кавказці жорстоко побили двох російських ку...

У Росії вибухнула багатоповерхівка: З-під завалів витягли живим немовля

вівторок, 20 квітень 2021, 0:29

За попередніми даними, постраждали семеро людей. Одна людина отримала опіки обличчя та черепно-мозкову травму, ще у двох постраждалих діагностували переломи хребта. Працівники рятувальних служб витягнули з-під завалу живе немовля.