"Я вас прокляну всіх, до диявола пошлю!": Митрополит УПЦ МП, який влаштував "покатушки" в Черкасах, погрожував журналістам (відео)

У Черкасах священники УПЦ МП у зв'язку з пандемією коронавірусу влаштували освячення вулиць на кузові пікапа. Журналіст подзвонив митрополиту Черкаському і Канівському Софронію (Дмитруку) й повідомив, що церковники у такий спосіб порушили ПДР. У відповідь митрополит почав йому погрожувати та проклинати. Відповідне відео Валентин Чернявський опублікував на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Він показав, як представники МП пересувалися містом на яскравому помаранчевому авто, стоячи в кузові. Разом із дорослими там перебувала дитина. Представившись патрульним, Чернявський сказав церковнику, що в розпорядженні поліції є відео, де зафіксовано порушення. "Ви щось мені пред'являєте? То я з вами розберуся! Я знаю правила не гірше вашого... Чим ви там займаєтеся?" – почав обурюватися Софроній. Він заявив, що подзвонить начальнику поліції.

Як сказав він, представники церкви "виїхали за його благословенням і освятили всі Черкаси, щоб не було тієї зарази". "Атеїсти! Богоборці! Я вас прокляну всіх, якщо ви хочете. Я вас відставлю і до диявола пошлю!" – кричав митрополит. Він стверджував, що в кузові нібито не було дитини. Однак відео доводить протилежне. За словами митрополита, він, "слава богу, має право" проклинати інших. "Всіх атеїстів і богоборців. Я маю право це робити", – стверджував служитель УПЦ МП.

Хіти тижня. Українським водіям готують "сюрприз" з техоглядом: Що треба знати

субота, 6 червень 2020, 1:00

На розгляд Верховної Ради винесуть новий законопроект про повернення раніше скасованого в Україні обов'язкового техогляду для всіх легкових автомобілів. Про це заявив міністр Владислав Криклій, передають Патріоти України. За підсумками зустрічі з посло...

Хіти тижня. "Скважины есть, а воды в них нет. Водохранилищу в Алуштинском регионе пришел зверек… пушной… очень пушной", - Кримський бандерівець (фото)

субота, 6 червень 2020, 0:35

"По стопам Гитлера: российские оккупанты провели четыре обыска у "Свидетелей Иеговы" в Керчи, в результате чего задержали, по меньшей мере, одного верующего, в отношении которого возбуждено уголовное дело по "экстремистской" статье", - пише у своєму бл...