"Я вбила Соню": У Підмосков'ї 11-річна школярка порізала однокласницю кухонним ножем

У Хімках Московської області 11-річна дівчинка порізала однокласницю кухонним ножем у вбиральні ліцею №10, який принесла з дому. Про це повідомляє Telegram-канал Mash, передають Патріоти України.

Зазначається, що постраждала дитина в реанімації з множинними колото-різаними пораненнями голови, грудей та рук. За даними Mash, у дівчаток стався конфлікт, вони пішли до туалету, де все й сталося.

Після того, неповнолітня нападниця повернулася до аудиторії і абсолютно спокійно заявила всьому класу: "Я вбила Соню".

Небезпечний трюк довелось виконувати тричі: Каскадер встановив незвичайний світовий рекорд на вантажівці (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 6:15

В Італії 43-річний каскадер Марко Давіде Джионі встановив незвичайний світовий рекорд Гіннеса. Водій проїхав на двох колесах вантажівки через вузьку щілину. Відео опублікували на YouTube-каналі Guinness World Records. Каскадеру знадобилося кілька спроб...

Одна з найбільших загадок Сонячної системи: Чому супутник Нептуна Тритон має таку дивну природу і чому науковці сподіваються віднайти там прояви життя (фото)

середа, 4 жовтень 2023, 5:58

Нептун має 14 супутників, одні з них обертаються навколо планети дуже близько і мають правильні орбіти, а інші — далі і мають не кругові, а витягнуті та ретроградні орбіти. Серед них вирізняється найбільший супутник Нептуна — Тритон, який досі приховує...