
У Києві правоохоронці серед ночі на вулиці виявили п’яну жінку з немовлям, яка заявила, що "втомилась" і хоче позбутися своєї 5-місячної дитини, передають Патріоти України.
За інформацією столичної поліції, співробітники сектору протидії домашньому насильству Подільського управління поліції отримали повідомлення про сімейну сварку у квартирі на вулиці Межова. Прибувши на виклик, охоронці порядку виявили біля будинку 31-річну киянку та її знайомого, які знаходились в нетверезому стані на вулиці, а поруч із ними була дитяча коляска з немовлям.
Жінка повідомила поліцейським, що завітала у гості до родичів та на ґрунті вживання спиртних напоїв посварилась з ними, через що пішла на вулицю. Разом з тим киянка повідомила, що не має бажання піклуватись про свого 5-місячного сина і хоче його лишити. Хлопчик голосно плакав - попри холод на вулиці він був у легкому одязі, жінка також повідомила, що останній раз годувала його ще в обід.
Оскільки життю та здоров’ю малечі загрожувала небезпека, правоохоронці забрали дитину від матері, заспокоїли та зігріли у службовій автівці. Окрім цього, поліцейські викликали на місце колег з ювенальної превенції та лікарів, які в подальшому госпіталізували хлопчика до медичного закладу.
Відносно горе-матері інспектори склали матеріали за двома статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення - за ч. 1 ст. 178 ("розпиття спиртних напоїв") та ч. 1 .ст. 184 ("невиконання батьківських обов’язків").

Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...