"Я все ще росіянин": Жерар Депардьє зізнався, що любить РФ, незважаючи на війну в Україні

Французький актор Жерар Депардьє, який має громадянство Росії, в черговий раз відзначився скандальною заявою. Він назвав війну "нісенітницею" і "божевіллям людей", передають Патріоти України.

За словами Депардьє, він не береться судити війни і вторгнення. Однак, говорячи про повномасштабну війну РФ проти України, він заявив, що це не вплинуло на його любов до країни-агресора. "Для мене нічого не змінилося. Я все ще росіянин. Я люблю російську культуру. Коли я люблю країну, це завжди через її культуру. Але я вважаю за краще уникати розмов на цю тему, ніхто не може сказати про неї нічого путнього", - розповів скандальний актор німецькому виданню Augsburger Allgemeine Zeitung.

Також Депардьє прокоментував свою заяву, яку він робив у березні. Тоді актор засудив війну і назвав її "братовбивчою", проте він не назвав Путіна агресором, не визнав, що це РФ почала повномасштабне вторгнення в Україну. Нині ж скандальний фанат Росії повністю відхрестився від своїх слів.

"Я ненавиджу, коли змішують політику і акторську майстерність. Я не хочу говорити з цього приводу більше, ніж: війна - це велика нісенітниця", - заявив Депардьє.

Схема нескладна, але працює: Українці в Польщі масово стають жертвами шахраїв

середа, 27 вересень 2023, 20:01

Українці у Польщі стають жертвами шахрайських схем. Громадяни втрачають кошти через платіжний механізм ВLІК. Про це повідомляє YAVP, передають Патріоти України. Як пише видання, ВLІК є платіжним механізмом, через який можна оперативно здійснювати розра...

Гідний послідовник Пшонки: У судді під час обшуків знайшли його портрет в образі Цезаря (фото)

середа, 27 вересень 2023, 19:54

26 вересня НАБУ, САП та СБУ викрили суддю Броварського міськрайонного суду Київської області на здирстві та отриманні неправомірної вигоди у сумі 4 тисячі доларів. У нього вдома знайшли портрет у стилі Пшонки. Про це повідомили у НАБУ, передають Патріо...