"Я всі 30 років незалежності знала, що росіяни на нас нападуть": Геніальна затворниця Ліна Костенко дала перше інтерв'ю за 12 років (відео)

Ліна Костенко

14 липня, в день національного свята Французької Республіки, посол Франції в Україні Етьєн де Понсен вручив орден Почесного легіону Ліні Костенко - поетесі, яка є ключовою фігурою української літератури ХХ століття. У невеликому інтерв'ю журналістам телеканалу Київ, передають Патріоти України.

Легендарна літераторка розповіла про "хронічні хвороби" української нації, анонсувала одразу кілька нових книг. А ще зізналася, що про війну Росії з Україною знала та відчувала давно.

"Це ж імперія, давня-колишня... Не питайте мене про це, я дуже добре знаю, що таке росіяни, я не хочу нічого поганого говорити про росіян, і я ніколи не відчувала ніякого поганого почуття до жодного народу, а зараз я терпіти не можу... Я всі 30 років незалежності знала, що росіяни на нас нападуть. Я це знала. І навіть у цій книзі про "українського самосшедшего" ("Записки українського самашедшего", роман 2010 року. ред.) - вони думали, що це божевільний, а він там єдиний був нормальний. Він знав, що одного дня Україна прокинеться в іншій країні.

Так ми й прийшли до тями, під час війни. Ну, нічого, нічого. Я ж казала вам, що французи говорили про українців: перемога або смерть!” – сказала Ліна Костенко.

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...

Нервовим краще не дивитися: ЗСУ показали відео про "могилізацію", яке зняли самі росіяни

середа, 28 вересень 2022, 23:53

Набір "гарматного м'яса" під приводом часткової мобілізації в країні-агресорці продовжується. Усю духовність росіян можна розгледіти у красномовному відео, яке опублікували ЗСУ. За даними воєнної розвідки України, під призов у росії потрапили тисячі пр...