"Я вимушено поїхав": Онук Софії Ротару вперше прокоментував ганебну втечу з України на човні

Як відомо, онука Софії Ротару Анатолія Євдокименка 7 березня затримали прикордонники. Він із іншими чоловіками незаконно намагався залишити територію України на човні. Зараз Євдокименко перебуває у Європі, але точне місце свого перебування не розкриває. Він дав інтерв'ю Deep House Amsterdam, де розповів, що вимушено залишив країну, передають Патріоти України.

Анатолій також зазначив, що через "нові умови життя" вважає себе "кочівником". Ось що сказав онук Ротару: "З початком війни я був змушений покинути країну, щоб почати нове життя. Вже більше шести місяців я живу життям справжнього кочівника, яке багато чому мене навчило і дало новий погляд на життя".

Також він прокоментував повномасштабну війну, розв'язану Росією на території України. Ось що Анатолій Євдокименко сказав з цього приводу: "Цей рік, безперечно, був найскладнішим роком у моєму житті, але також і найбільш трансформаційним, маю сказати. Більш того, це був воістину руйнівний і трагічний рік для всього народу України. Мої співчуття всім сім'ям, які втратили своїх близьких у розпал цієї війни".

Відомо, що в Європі Анатолій планує продовжувати займатися музичною кар'єрою. Виступати буде під псевдонімом SHMN. На початок 2023 року у чоловіка заплановано реліз.

Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...