"Я вижила, а він - помер": Солістка популярного українського гурту розповіла про страшну втрату через COVID-19

Солістка українського гурту "Лісапетний батальйон" та народна улюблениця Наталія Фаліон зізналася, що перехворіла на коронавірус. Жінці вдалося впоратися з хворобою, а ось її коханої людини не стало. Про страшну втрату в родині артистка розповіла в інтерв'ю "КП в Україні", передають Патріоти України.

За її словами, коханого чоловіка на ім'я Сергій не стало восени 2021 року. До цього пара була разом чотири щасливих роки. "Ми заразилися коронавірусом. Я вижила, а Сергій помер від коронавірусу 30 вересня. Так що не все так просто. Я тримаюся. Люблю себе за те, що вмію триматися", - заявила Наталя.

Фаліон зізнається, що важко переносить втрату коханого. Її рятує творчість, але жінці дуже непросто залишатися одній.

"У мене важкі ночі, я погано сплю. Думки не можна прогнати. Якби можна було просто шторку закрити! Але знаходжу собі заняття, весь час намагаюся бути в русі, у мене завжди багатолюдно", – розповіла Наталя. Після похорону Сергія якийсь час зірка "Лісапетного батальйону" жила у дочки в Києві, а потім повернулася в рідне село.

"Ніде не прописано": Юрист пояснив, чи будуть повертати в Україну з-за кордону чоловіків призовного віку

неділя, 29 січень 2023, 17:28

У зв'язку з затвердженням нового Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, у багатьох українців, які перебувають за кордоном, постає питання, чи можуть їх примусово повернути до України, переда...

"Думає, що він зірка? Нехай! Тому що зірка – це скупчення газів": Популярний репер розповів про скандал з Потапом (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:15

Український репер Назар Хасан розповів, як одного разу поскандалив з Потапом. Виявляється, що продюсер був гостем на радіо, де працював ХАС і тоді він обізвав одного з ведучих м*даком. В інтерв'ю Аліні Доротюк, Хасан сказав, що в прямому ефірі вирішив ...