"Я жила в постійній напрузі": Дочка Єгорової зі сльозами на очах розповіла, як мама її била

Українська телеведуча і актриса Стася Ровінська згадала про своє дитинство і не змогла стримати сліз. Вона розповіла, що мама Сніжана Єгорова піднімала на неї руку, передають Патріоти України.

За словами Стасі, вона дуже строго виховувалася, жила в постійній напрузі. Вона зазначила, що ніколи не могла розслабитися і постійно відчувала себе винуватою. "Я дуже строго виховувалася. Мама дуже сувора. Я, наприклад, боялася повертатися додому. Я пам'ятаю, що я приходила, ми жили в приватному будинку, і я знала, що якщо мамина машина стоїть, то вона вдома. І якщо вона стояла, то я вже готувалася... Це могло бути що завгодно. Ну, просто така атмосфера неприємна. Вона така людина. Ти живеш в постійній напрузі, ти постійно в чомусь винна. Це складно, коли не можеш розслабитися навіть у себе вдома", – поділилася ведуча в інтерв'ю Анні Олицькій.

Стася додала, що довгий час думала, що така поведінка мами - норма, особливо в ті моменти, коли Єгорова проявляла хоч трохи тепла до неї. Але пізніше вона зрозуміла, що це не нормально, що з таких відносин потрібно йти, і неважливо, ким тобі ця людина доводиться.

Саме це і був поштовх до того, щоб Ровінська перестала спілкуватися зі своєю матір'ю. Зараз же вона каже, що вважає Єгорову - нікчемним створінням.

Дівчат звільнили та змусили вибачатися на камеру: У кафе в окупованому Донецьку офіціантки заспівали гімн України

неділя, 5 лютий 2023, 22:28

У тимчасово окупованому Донецьку дівчата заспівали гімн України в одному з місцевих кафе. Через це їх звільнили з роботи. Також дівчат змусили просити вибачення на камеру. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали, інформують Патріоти України. На опу...

Буде багато сонця і мало опадів: Синоптики розповіли, коли чекати потепління в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 21:23

Синоптики прогнозують в Україні суттєве потепління. Очікується, що на території країни буде багато сонця і мало опадів. Про це повідомили синоптик Станіслав Щедрін, а також тематичний портал Ventusky. Зокрема, стійкі теплі повітряні маси надійдуть наді...