"Я жила в постійній напрузі": Дочка Єгорової зі сльозами на очах розповіла, як мама її била

Українська телеведуча і актриса Стася Ровінська згадала про своє дитинство і не змогла стримати сліз. Вона розповіла, що мама Сніжана Єгорова піднімала на неї руку, передають Патріоти України.

За словами Стасі, вона дуже строго виховувалася, жила в постійній напрузі. Вона зазначила, що ніколи не могла розслабитися і постійно відчувала себе винуватою. "Я дуже строго виховувалася. Мама дуже сувора. Я, наприклад, боялася повертатися додому. Я пам'ятаю, що я приходила, ми жили в приватному будинку, і я знала, що якщо мамина машина стоїть, то вона вдома. І якщо вона стояла, то я вже готувалася... Це могло бути що завгодно. Ну, просто така атмосфера неприємна. Вона така людина. Ти живеш в постійній напрузі, ти постійно в чомусь винна. Це складно, коли не можеш розслабитися навіть у себе вдома", – поділилася ведуча в інтерв'ю Анні Олицькій.

Стася додала, що довгий час думала, що така поведінка мами - норма, особливо в ті моменти, коли Єгорова проявляла хоч трохи тепла до неї. Але пізніше вона зрозуміла, що це не нормально, що з таких відносин потрібно йти, і неважливо, ким тобі ця людина доводиться.

Саме це і був поштовх до того, щоб Ровінська перестала спілкуватися зі своєю матір'ю. Зараз же вона каже, що вважає Єгорову - нікчемним створінням.

Режисер зізнався, чому Руслані не дали виступити у фіналі "Євробачення-2023"

субота, 10 червень 2023, 22:00

Режисер пісенного конкурсу "Євробачення-2023" Герман Нєнов відповів на хвилююче запитання шанувальників, чому співачка Руслана не виступила у гранд-фіналі, передають Патріоти України. Так, режисер пояснив, що цього року команда вирішила дати шанс іншим...

Ровесниця динозаврів: Дайвери зустріли унікальну коров'ячу акулу (відео)

субота, 10 червень 2023, 21:45

Група дайверів зняла на камеру найстаріший з видів акул, які нині існують, — цей звір з’явився за часів динозаврів. Він може сягати шести метрів у довжину, зазначають Патріоти України. Гаррет Клемент, Дантон Вест, Коннор МакТавіш і Маттео Ендріцці ближ...