
В одній із лікарень міста Дніпро тяжко поранений військовослужбовець Михайло одружився зі своєю 20-річною коханою. Дівчина сама освідчилася бійцю, як тільки він прийшов до тями. Організувати церемонію просто у реанімації допомогли лікарі. Про це йдеться у сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
22-річний захисник України приєднався до Збройних сил улітку минулого року. У березні боєць отримав тяжку мінно-вибухову травму на Донеччині. Завдяки зусиллям і професіоналізму лікарів, військовослужбовець прийшов до тями, проте попереду його чекає ще тривала реабілітація.
Кохана бійця, 20-річна Дар'я, одразу ж після стабілізації стану бійця вирішила зробити йому пропозицію. Одружувалася пара прямо у реанімації, а з організацією святкової церемонії допоміг персонал лікарні, в якій відновлюється воїн ЗСУ.
Лікарі впевнені, що Михайло встане на ноги та повністю відновиться, проте до цього слід пройти тривале лікування. "Він у мене найкращий. За його доброту, щирість, він найдорожчий, знаю, що все буде добре", – сказала дівчина.
На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...