"Я знала майже всіх мешканців, кожен під'їзд": Ракети окупантів влучили в рідний двір Василіси Фролової в Харкові (відео)

Українська телеведуча Василіса Фролова родом з Харкова, де народилась і навчалась. Днями вона повідомила, що російські ракети влучили в її двір. Приліт у Харків був дуже болючим для телеведучої, оскільки там вона народилась, виросла та провела все дитинство, зазначають Патріоти України.

"Мій рідний двір у Харкові. Вчора. Чотири хрущовки на Нових Домах, в яких я знала майже всіх мешканців, кожен під'їзд, бо усюди були друзі і однокласники, пам'ятаю кожну яму в асфальті, бо першу власну автівку припаркувати саме в цьому дворі було дитячою мрією", – зізналась Василіса Фролова.

"Вчора саме перед моїми вікнами саме на мою рідну поляну прилетіли довбані російські ракети! Я весь день й досі не можу це прийняти, але мені вже написало стільки людей… Дві людини в моєму дворі загинуло, поранені дітки, які просто грали у футбол! Росіяни знищують двір за двором, будинок за будинком, місто за містом, але вони не в змозі знищити країну! Не по зубах!" – емоційно додала зірка.

Василіса Фролова зізналась, що вже не може підібрати доречних слів, щоб описати тих, хто запускає ракети: "В нас вже занадто багато важелів, ненависті, помсти і бажання перемогти! Інстаграм видаляє дописи з лайливими словами… Ще не вигадали такого слова, яке б хоч близько описало цих тварюк".


У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...