"Я зрозумів, що не можу більше чекати": Китаєць знайшов біологічну маму через 33 роки після викрадення

37-річний китаєць Лі Цзінвей, викрадений у 4-річному віці, знайшов свою біологічну матір, намалювавши карту рідного села за пам'яттю. Про це повідомляє англомовна газета Гонконгу South China Morning Post, передають Патріоти України.

Притискалися й гріли: в Індії безпритульна собака з цуценятами врятувала немовляЛі народився в провінції Юньнань на південному заході Китаю. Коли він був ще хлопчиком, його викрав і відвіз за 2 тисячі кілометрів сусід. Там хлопчика продали родині, яка стала для нього прийомною.

Цзінвей не пам'ятав назви населеного пункту, де народився, і свого імені при народженні. Але пам'ятав у деталях, як виглядало його рідне село, і саме це стало ключем до його возз'єднання з родиною.

Надихнувшись двома відомими історіями про возз'єднання викрадених дітей з родинами, Лі вирішив і сам спробувати відшукати близьких."Я зрозумів, що не можу більше чекати, тому що мої батьки стають старшими. Я турбувався, що дізнаюся, що вони померли, коли з'ясую, звідки я", - сказав він.

Чоловік намалював від руки карту рідного села і попросив допомоги з ідентифікацією населеного пункту в мережі. Карта вразила схожістю: він детально зобразив, як виглядали будинки і як жителі використовували великі дерев'яні відра для приготування рису.

Також Лі звернувся в поліцію, надавши всю наявну інформацію і зразок своєї крові. Поліція змогла звузити коло пошуку до села Юньнань і відшукати жінку, яка, як підтвердив ДНК-тест, є біологічною матір'ю Лі. Батька чоловіка вже немає в живих.

Лі та його мати зустрінуться 1 січня 2022 року. У соцмережах та інтерв'ю чоловік не розкрив, чи продовжить спілкування з родиною, яка купила його у сусіда.

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...