"Я зрозумів, що не можу більше чекати": Китаєць знайшов біологічну маму через 33 роки після викрадення

37-річний китаєць Лі Цзінвей, викрадений у 4-річному віці, знайшов свою біологічну матір, намалювавши карту рідного села за пам'яттю. Про це повідомляє англомовна газета Гонконгу South China Morning Post, передають Патріоти України.

Притискалися й гріли: в Індії безпритульна собака з цуценятами врятувала немовляЛі народився в провінції Юньнань на південному заході Китаю. Коли він був ще хлопчиком, його викрав і відвіз за 2 тисячі кілометрів сусід. Там хлопчика продали родині, яка стала для нього прийомною.

Цзінвей не пам'ятав назви населеного пункту, де народився, і свого імені при народженні. Але пам'ятав у деталях, як виглядало його рідне село, і саме це стало ключем до його возз'єднання з родиною.

Надихнувшись двома відомими історіями про возз'єднання викрадених дітей з родинами, Лі вирішив і сам спробувати відшукати близьких."Я зрозумів, що не можу більше чекати, тому що мої батьки стають старшими. Я турбувався, що дізнаюся, що вони померли, коли з'ясую, звідки я", - сказав він.

Чоловік намалював від руки карту рідного села і попросив допомоги з ідентифікацією населеного пункту в мережі. Карта вразила схожістю: він детально зобразив, як виглядали будинки і як жителі використовували великі дерев'яні відра для приготування рису.

Також Лі звернувся в поліцію, надавши всю наявну інформацію і зразок своєї крові. Поліція змогла звузити коло пошуку до села Юньнань і відшукати жінку, яка, як підтвердив ДНК-тест, є біологічною матір'ю Лі. Батька чоловіка вже немає в живих.

Лі та його мати зустрінуться 1 січня 2022 року. У соцмережах та інтерв'ю чоловік не розкрив, чи продовжить спілкування з родиною, яка купила його у сусіда.

В Україні хочуть запровадити нове маркування товарів у магазинах та в рекламі: Що зміниться

субота, 20 квітень 2024, 12:29

В Україні запропонували маркувати продукцію брендів, які досі не вийшли з російського ринку. У разі, якщо до законодавства внесуть відповідні зміни, маркування таких товарів стане обов'язковим не лише на прилавках магазинів, а й у рекламі, передають П...

Естонія змінює правила навчання для дітей українських біженців: Що треба знати

субота, 20 квітень 2024, 11:58

Влада Естонії ухвалила закон, що дозволяє виключати зі шкіл та дитячих садків дітей українських воєнних біженців, які покинули Естонію, не повідомивши про це навчальний заклад. Про це повідомила пресслужба парламенту країни, передає ERR, передають Пат...