Російські військові вчинили черговий акт ядерного тероризму. Цього разу окупанти загрожували ракетним ударом по Південноукраїнській атомній електростанції. Про це повідомляє пресслужба компанії "Енергоатом". Там зазначили, що 16 квітня над майданчиком АЕС пролетіли три ракети, випущені з території Білорусі у напрямку Миколаєва, передають Патріоти України.
"Загроза влучення в ядерний реактор з можливими наслідками – ядерною катастрофою – була високою. Це черговий акт ядерного тероризму Росії, який загрожує безпеці всього світу!", – сказано в повідомленні.
У пресслужбі звернули до МАГАТЕ з вимогою вжити заходів для припинення ядерного тероризму Росії, виведення військових формувань РФ із території ЗАЕС, а також встановлення демілітаризованих зон навколо українських атомних електростанцій.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...