
У мережі показали обурливе фото того, як в українських аптеках наживаються на жителях України. Про це написав у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.
Автор звернув увагу на антисептик в одній із аптек Білої Церкви, на ціннику вказано, що він коштує 100 гривень. Для такого маленького флакона це дійсно багато.
Через коронавірус та введення карантину, в країні виник дефіцит масок та антибактеріальних засобів, тож ціни різко піднялись. Він пише, що незважаючи на суспільну паніку очікував людяності від підприємців та рішучих та впевнених дій від чиновників.
"У мене розпач, безвихідь, паніка? Ні, це прикра реальність. Це моя особиста точка зору і вона можливо помилкова, але я вірю що все буде Україна. І можливо хтось з них прочитає цей пост і в його душі щось "йокне" і він нарешті зробить висновок. А фото з однієї Білоцерківської аптеки з цінником на антисептик", - написав офіцер ЗСУ.

В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...