"Як була мразотою, так і залишилася": Приходько розповіла про те, як закінчилася її дружба із популярною російською співачкою

З Поліною Гагаріною Анастасія Приходько здружилася після "Фабрики зірок". Та приїжджала в Київ, жила в неї вдома, а коли почала працювати з Костею Меладзе, кинула просто перед концертом. Тож співачка давно вважала її "мразотою", передають Патріоти України.

До 2014 року Анастасія Приходько була дуже популярною в Росії, однак після окупації Криму та Донбасу розірвала всі зв'язки з тамтешнім шоу-бізнесом. У неї було чимало друзів з країни-агресорки, які зараз демонструють пропутінську позицію. Одна з них – Поліна Гагаріна.

Як Поліна Гагаріна вперше "кинула" Приходько

"Ми з нею товаришували, вона приїжджала до мене в Київ на презентацію пісні "Между нами небо", яку ми робили разом з Давідом Каландадзе. Я її запросила, вона вдягала мої прикраси, вона жила в мене вдома. Я її підтримувала, хоча тоді була набагато вища неї за музичними досягненнями і більш медійною, ніж вона", – пригадала Анастасія Приходько.

Однак їхній дружбі настав кінець, як тільки Поліна Гагаріна підписала контракт з Костянтином Меладзе. Тоді вона відчула перші промені слави й "кинула" подругу перед сольником у Москві, на якому мала виступати на розігріві.

"У мене був концерт у Москва Hall, вона повинна була співати в мене на розігріві. І вона мені телефонує і каже: "Зніми афішу, я виступати не буду. Ми тепер працюємо з Костею. Вибач, ви ж з ним не працюєте, тому я не хочу бути з тобою пов'язана", – розповіла артистка.

Ще тоді, більш як 10 років тому, Приходько була шокована лицемірством Гагаріної. "Ти ж жила в мене вдома, ти їла зі мною за столом, ти приїжджала до Києва, вдягала мої прикраси, а потім такий плювок у мій бік. Для мене вона як артистка закінчилася", – зізналася зірка.

Приходько про виступ Поліни Гагаріної з Путіном на Лужниках

"Коли вона вийшла на Лужниках, я побачила, що якою мразотою була – такою і залишилась. А що змінилося?" – емоційно висловилася співачка.

Джерело: 24 канал

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...