Як часто потрібно прати бюстгальтер: Відомий жіночий журнал "розкрив очі" своїм читачкам

Жіночі груди пітніють так само, як і решта тіла. А бюстгальтер не тільки підтримує бюст, але й робить це в умовах високої вологості, і якщо не прати досить часто, це може спричинити проблеми зі здоров'ям. Про це пише Everyday Health

Бюстгальтер постійно прилягає до шкіри, і так тканина вбирає увесь піт, бруд та бактерії, які є на вашому тілі. Тож носіння чистих бра буде не тільки корисною для вашого здоров'я, але й підвищить відчуття комфорту та впевненості протягом дня.

Як часто треба прати бюстгальтер

Не існує досліджень щодо того, як часто потрібно прати цей елемент білизни, проте дерматологи дають слушні рекомендації, яких ви можете дослухатися. І робити це потрібно точно частіше, ніж раз на тиждень.

Як дерматологиня і експертка із догляду за шкірою, я б рекомендувала прати бюстгальтери після кожного носіння, щоб підтримувати належну гігієну та здоров’я шкіри,
– поділилася докторка Кемунто Макая.

Втім, частота прання може залежати від деяких додаткових факторів, та все ж варто це робити не рідше, ніж через кожні 2 – 4 носіння. Та якщо ви дуже багато рухаєтеся, або носите бюстгальтер у літні спекотні місяці, вам доведеться прати його частіше.

Перше, що потрібно зробити – це ознайомитися з інструкціями, вказаними на етикетці виробу і дотримуватися їх. Найкращим способом привести цей одяг до ладу буде прати його вручну, використовуючи м'який мийний засіб. Також варто прати бра у прохолодній воді, особливо якщо вони мають підкладку.

Якщо ж ви плануєте використовувати пральну машину, спершу помістіть бюстгальтер у сітчастий мішок для білизни, щоб він зберіг форму і не пошкодився під час прання. Також експерти радять пропускати бюстгальтери через додатковий цикл прання, щоб переконатися, що на них не залишилося залишків мийного засобу.

Та що ж відбудеться, якщо ви не пратимете свою білизну досить часто? Це може призвести до появи бактерій та грибків, а вони можуть спричинити такі інфекційні захворювання, як фолікуліт чи кандидозну попрілість. А через вологий від поту бюстгальтер ви можете відчути натирання чи висипи вугрів через накопичені бактерії та бруд.

Оце так: Дідусі віком до 76 років стали лідерами безжальної банди озброєних грабіжників

субота, 24 лютий 2024, 12:28

В Італії заарештували банду високопоставлених озброєних грабіжників віком від 51 до 76 років. Банду з шести пенсіонерів затримали після скоєння декількох озброєних крадіжок зі зломом у поштових відділеннях у Римі. 70-річний Італо Де Вітт на прізвисько ...

Березень просто озолотить: Ось кому пощастить з фінансами в перший місяця весни

субота, 24 лютий 2024, 11:56

Телець. Для вас початок весни стане періодом квітучих фінансових перспектив. Очікуйте стабільного потоку доходу і, можливо, навіть якихось вигідних можливостей, які постукають у ваші двері. Однак ключовим моментом є стриманість: не піддавайтеся прагнен...