"Як діти мають туди зайти?": На популярному українському курорті мертвих медуз скинули назад у море разом зі сміттям, туристи обурені (фото)

Відео, зняте на пляжі у Генічеську, де відпочиваючі виносили медуз на берег, а комунальні працівники скидали їх назад у воду, викликало жваву дискусію у соціальних мережах, зазначають Патріоти України.

Відео на сторінці «Генічеськ согодні» виклала туристка з Бучі, яка обурилася діями двох чоловіків, які прибирали пляж. Їй не сподобалося як те, що вони викидають назад медуз, зібраних дітьми, так і те, що у воду разом з ними летить сміття.

На відео показаний діалог на підвищених тонах між автором відео, що заявляла, що дітям в море зайти страшно, і чоловіками, які радили відпочивальникам прибирати за собою і не залишати сміття на березі.

«Прошу відреагувати на дії своїх працівників. Діти зібрали медуз на березі, ваші співробітники разом зі сміттям скинули назад у море. Як діти можуть туди зайти? Хто до вас з таким ставленням приїде?» — написала авторка у коментарі до відео.

Після скандалу, що розгорівся на пляжі, один з чоловіків увійшов у воду та витягнув скинуте туди сміття.

Під цим відео зав'язалася дискусія. Одні інтернет-користувачі підтримували авторку відео, інші висловлювали здивування ситуацією, а треті звертали увагу на те, що потворно себе вели усі учасники інциденту.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...