Як електронні сигарети вбивають своїх власників: Австралійські вчені зробили нове відкриття

​Вже доведено, що електронні сигарети шкодять не менше, ніж звичайні. Вони знижують імунітет, викликають окислювальні процеси в організмі.

Нещодавно австралійські вчені заявили, що випаровування рідин для вейпів руйнують клітини легенів. Фахівці з університету і Королівського госпіталю Аделаїди прийшли до такого висновку після перевірки токсичності різних марок рідких заправок для електронних сигарет, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як виявилося, навіть ті рідини, які не містили нікотину, приводили до загибелі епітеліальних клітин, що вистилають дихальні шляхи.
Експерти стурбовані тим, що виробники не вказують склад рідин (крім наявності або відсутності нікотину), оскільки немає закону, що зобов'язує це робити. Найчастіше в них входить пропіленгліколь - речовина, яка міститься в багатьох продуктах побутової хімії. Також в рідинах є гліцерин. Поки науково не доведено, що відбувається при його згоранні. Але зате давно відомо, що ароматизатори можуть викликати алергію.
Тому припустити шкоду ароматів для організму в цілому складно. Однак іноді куріння електронних сигарет призводить до серйозних наслідків.

Наприклад, у Вісконсині (США) люди потрапили до лікарні з важкими ушкодженнями легенів, викликаними використанням вейпа. Одного постраждалого довелося навіть ввести в штучну кому. Після цих випадків уряд Індії ввів заборону на продаж, виробництво, імпорт і рекламу електронних сигарет в своїй країні.

Аварія танкера біля Одеси: Забруднення води у десятки разів перевищує норму

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:16

Держекоінспекція розрахує збиток і направить документ про відшкодування. Через аварію танкера "Делфі" в Одесі, у Чорному морі концентрація нафтопродуктів перевищує норму в 53 рази. Нафтопродукти потрапили у воду, повідомляють Патріоти України. Держекоі...

Йому було лише 24! На Донбасі загинув командир батареї ЗСУ (фото)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 17:45

22 листопада під час виконання службових обов'язків загинув 24-річний Богдан Шацький. Старший лейтенант, командир батареї 15-го реактивного артилерійського полку. Військовослужбовець родом з села Михля Ізяславського району Хмельницької області, передаю...