Як електронні сигарети вбивають своїх власників: Австралійські вчені зробили нове відкриття

​Вже доведено, що електронні сигарети шкодять не менше, ніж звичайні. Вони знижують імунітет, викликають окислювальні процеси в організмі.

Нещодавно австралійські вчені заявили, що випаровування рідин для вейпів руйнують клітини легенів. Фахівці з університету і Королівського госпіталю Аделаїди прийшли до такого висновку після перевірки токсичності різних марок рідких заправок для електронних сигарет, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як виявилося, навіть ті рідини, які не містили нікотину, приводили до загибелі епітеліальних клітин, що вистилають дихальні шляхи.
Експерти стурбовані тим, що виробники не вказують склад рідин (крім наявності або відсутності нікотину), оскільки немає закону, що зобов'язує це робити. Найчастіше в них входить пропіленгліколь - речовина, яка міститься в багатьох продуктах побутової хімії. Також в рідинах є гліцерин. Поки науково не доведено, що відбувається при його згоранні. Але зате давно відомо, що ароматизатори можуть викликати алергію.
Тому припустити шкоду ароматів для організму в цілому складно. Однак іноді куріння електронних сигарет призводить до серйозних наслідків.

Наприклад, у Вісконсині (США) люди потрапили до лікарні з важкими ушкодженнями легенів, викликаними використанням вейпа. Одного постраждалого довелося навіть ввести в штучну кому. Після цих випадків уряд Індії ввів заборону на продаж, виробництво, імпорт і рекламу електронних сигарет в своїй країні.

Хіти тижня. Вчені виявили новий коронавірус в Азії, який проливає світло на появу COVID-19

середа, 2 грудень 2020, 2:00

Вчені з Інституту Пастера в Камбоджі знайшли новий вірус, який тісно пов'язаний SARS-CoV-2, що виявили у Китаї. Про це повідомляє The Mirror, передають Патріоти України. Вірус був виявлений у двох підковоподібних кажанів. Дослідники вважають, що це оди...

Хіти тижня. Лайфхак для господинь: 14 застарілих речей, яких не повинно бути ні в одній пристойній спальні (фото)

середа, 2 грудень 2020, 1:00

У спальні кожна людина проводить в середньому близько третини свого життя або навіть більше, а тому ця кімната повинна бути оформлена так, щоб в ній було приємно перебувати, передають Патріоти України. Напевно у вас бувало таке: заходите в номер в гот...