Як електронні сигарети вбивають своїх власників: Австралійські вчені зробили нове відкриття

​Вже доведено, що електронні сигарети шкодять не менше, ніж звичайні. Вони знижують імунітет, викликають окислювальні процеси в організмі.

Нещодавно австралійські вчені заявили, що випаровування рідин для вейпів руйнують клітини легенів. Фахівці з університету і Королівського госпіталю Аделаїди прийшли до такого висновку після перевірки токсичності різних марок рідких заправок для електронних сигарет, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як виявилося, навіть ті рідини, які не містили нікотину, приводили до загибелі епітеліальних клітин, що вистилають дихальні шляхи.
Експерти стурбовані тим, що виробники не вказують склад рідин (крім наявності або відсутності нікотину), оскільки немає закону, що зобов'язує це робити. Найчастіше в них входить пропіленгліколь - речовина, яка міститься в багатьох продуктах побутової хімії. Також в рідинах є гліцерин. Поки науково не доведено, що відбувається при його згоранні. Але зате давно відомо, що ароматизатори можуть викликати алергію.
Тому припустити шкоду ароматів для організму в цілому складно. Однак іноді куріння електронних сигарет призводить до серйозних наслідків.

Наприклад, у Вісконсині (США) люди потрапили до лікарні з важкими ушкодженнями легенів, викликаними використанням вейпа. Одного постраждалого довелося навіть ввести в штучну кому. Після цих випадків уряд Індії ввів заборону на продаж, виробництво, імпорт і рекламу електронних сигарет в своїй країні.

Коронавірус може проявлятися висипом на тілі: Вчені назвали його види і показали фото

середа, 23 вересень 2020, 8:45

Дослідники з Королівського коледжу Лондона виявили, що у дев'яти відсотків людей з позитивним результатом тесту на коронавірус також був висип на тілі або на пальцях рук або ніг. Про це повідомляє The Sun. За словами вчених, висип в два рази частіше зу...

Хіти тижня. Коронавірус забрав життя відомого російського телеведучого, - ЗМІ

середа, 23 вересень 2020, 4:00

Ведучий відчув себе погано на знімальному майданчику під час запису передачі. Відомий російський телеведучий Михайло Борисов помер. Інформацію про смерть знаменитості підтвердили і його діти. Як повідомляють росЗМІ, причиною смерті Борисова став COVID-...