
Футболісти "Шахтаря", які готуються до нового сезону в Австрії, у свій вільний час грали в настільний теніс. Відповідне відео опублікував офіційний канал "Шахтаря" в YouTube, повідомляють Патріоти України.
Андрій Пятов, Микола Матвієнко, Олексій Шевченко і Віктор Коваленко зіграли в пінг-понг два на два на віджимання. П'ять разів поспіль перемогла команда П'ятова і Матвієнка. В результаті Шевченку і Коваленку довелося віджиматися 50 разів.
Австрійський збір "Шахтаря" триватиме до 12 липня.
В Україні пропонують суттєво підвищити штрафи за перевищення швидкості, а в окремих випадках запровадити значно жорсткіші фінансові санкції для системних порушників, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненими положеннями законопроєкту, розмір ш...
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...