Як із ЗСУ вичавлюють незручних бійців: Дружина офіцера поділилася обурливою історією

Сергій Карнаухов прийшов до військкомату сам, без повістки, в березні 2014 року.

Дружина бійця ЗСУ, який воював на Донбасі з 2014 року і не став більше продовжувати контракт, розповіла про причини його рішення. Про це в Facebook написала Аліна Карнаухова, передають Патріоти України.

"Пост про те, як вбивають кадровий ресурс. Про демотивацію і систему в цілому. Про те як вичавлюють з армії, ідейних, незручних бійців, які не погоджуються з розведенням, мизамирщиною і повзучою окупацією Росії", - пише вона, додаючи, що з подібними проблемами зіткнулися багато незручних бійців.

Сергій Карнаухов прийшов до військкомату сам, без повістки, в березні 2014 року. З чітким розумінням того, що попереду війна і непохитним бажанням вибити ворога, чого б це не коштувало. У 2014-2015 роках, коли на фронті була гостра нестача кадрових офіцерів, він будучи сержантом обіймав дві офіцерські посади.

"Півтора роки, він був одночасно СОБом (старший офіцер батареї), це командир який безпосередньо керує бойовими діями своєї батареї і власне ВО командира батареї", - пише дружина бійця.

Пізніше офіцерів на фронті стало більше і Сергія "попросили" зайняти посаду згідно звання. "Останньою краплею, тоді в 18-м, стало навіть не це, а те що артбатарею, яка показує одні з найкращих результатів за результатами навчань поставили в запас. Висловивши відкриту незгоду про висновки за результатами стрільби, отримав відповідь від свого командира, що незамінних немає. Тут же був написаний рапорт про переведення в піхоту", - йдеться в публікації.

Через пару місяців боїв на Авдіївської промці, в момент виконання бойового завдання, Сергій був поранений кулею снайпера. Коли після півроку лікування він повернувся на службу, його посада вже була зайнята. "До закінчення контракту Сергій продовжував воювати, але то що бойових, обстреляних, ідейних, "застебнутих" бійців, які не погоджуються на розведення, відведення, а по суті просто здачу державних інтересів усіма можливими способами видавлюють з армії, сумнівів не було", - резюмувала жінка.

З архіву ПУ. "Що то було? Мабуть, НЛО...": Над Києвом пролетіло відразу 17 "непізнаних літаючих об'єктів" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 12:00

В мережі зазначають, що швидше за все на камеру потрапили супутники Ілона Маска.​. У ніч на четвер, 23 квітня 2020 року, над Києвом пролетіло відразу 17 "непізнаних літаючих об'єктів". Відповідне відео зняв журналіст Олександр Гончаров, передають Патрі...

Вовча зрада не пройшла: Проспект Бандери не буде Московським. Апеляційний суд скасував рішення першої інстанції

п’ятниця, 23 квітень 2021, 10:56

Шостий апеляційний адміністративний суд визнав законним перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери та чотирьох інших вулиць Києва. Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про незаконність перейменування. Про це у ч...