Як можна не згадати X Æ A-12? Ілон Маск забув ім'я своєї дитини під час інтерв'ю (відео)

Ілон Маск і його дружина Граймс свого часу сильно розбурхали інтернет незвичайним ім'ям своєї дитини - X Æ A-12. Виявилося, Маск і сам іноді його забуває, передають Патріоти України.

Під час однієї з зустрічі з репортерами в Німеччині на заводі Giga Berlin, який буде займатися виробництвом автомобілів Tesla, у Маска запитали «Як справи у X Æ A-12?».

Він перепитав, після чого розсміявся зі словами «А, це ви про мою дитину? Звучить як пароль». Після цього бізнесмен розповів, що з X Æ A-12 все добре і через кілька місяців, можливо, він ще раз приїде до Німеччини і візьме дитину з собою.

Громадянка України стала жертвою теракту в Єрусалимі - посольство

субота, 28 січень 2023, 16:15

Серед жертв останніх нападів у Єрусалимі є громадянка України. Про це повідомило посольство України в Ізраїлі у суботу, 28 січня, передають Патріоти України.

Нереальні гроші для пересічного українця: Jerry Heil розповіла, скільки коштує її навчання у США та хто допоміг заплатити

субота, 28 січень 2023, 15:29

Українська артистка Jerry Heil поділилася деталями свого навчання у престижному музичному коледжі Берклі у Бостоні, передають Патріоти України. Як зізналася співачка, щоб оплатити навчання у виші треба чималі гроші. Коли Jerry Heil дізналася, що її зар...