Як можна не згадати X Æ A-12? Ілон Маск забув ім'я своєї дитини під час інтерв'ю (відео)

Ілон Маск і його дружина Граймс свого часу сильно розбурхали інтернет незвичайним ім'ям своєї дитини - X Æ A-12. Виявилося, Маск і сам іноді його забуває, передають Патріоти України.

Під час однієї з зустрічі з репортерами в Німеччині на заводі Giga Berlin, який буде займатися виробництвом автомобілів Tesla, у Маска запитали «Як справи у X Æ A-12?».

Він перепитав, після чого розсміявся зі словами «А, це ви про мою дитину? Звучить як пароль». Після цього бізнесмен розповів, що з X Æ A-12 все добре і через кілька місяців, можливо, він ще раз приїде до Німеччини і візьме дитину з собою.

Масовий мор риби на Дніпропетровщині: У МОЗ попередили про смертельну небезпеку

четвер, 8 червень 2023, 12:29

Україна знову зіткнулася з серйозною екологічною катастрофою, яка сталася на території Дніпропетровської області. Масовий мор риби почався внаслідок терористичного знищення Каховської Гідроелектростанції російськими окупантами. Наслідки цієї трагедії в...

Емоції зашкалюють: Змучений пес обійняв свого українського рятувальника, після того як дісталися до сталого берега Дніпра (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 12:00

Загони українських рятувальників витягуючи з водяної паски людей та тварин, ризикуючи потрапити під обстріл окупанти. Ось і цей собака дякує, як може, бійцям, і не хоче розтаватися з ними.