Як можна не згадати X Æ A-12? Ілон Маск забув ім'я своєї дитини під час інтерв'ю (відео)

Ілон Маск і його дружина Граймс свого часу сильно розбурхали інтернет незвичайним ім'ям своєї дитини - X Æ A-12. Виявилося, Маск і сам іноді його забуває, передають Патріоти України.

Під час однієї з зустрічі з репортерами в Німеччині на заводі Giga Berlin, який буде займатися виробництвом автомобілів Tesla, у Маска запитали «Як справи у X Æ A-12?».

Він перепитав, після чого розсміявся зі словами «А, це ви про мою дитину? Звучить як пароль». Після цього бізнесмен розповів, що з X Æ A-12 все добре і через кілька місяців, можливо, він ще раз приїде до Німеччини і візьме дитину з собою.

Не хотіла переїжджати до Києва: Журналісти показали будинок мами Андрія Данилка, де вона жила довгі роки (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 21:29

Андрій Данилко приховував від громадськості смерть своєї матері, яка пішла з життя у віці 82 років, а сталося це близько року тому. Світлана Волкова довгі роки жила в селі Клименки Полтавської області. Будинок матері артиста показали журналісти "Новини...

Друзі поруч сміялися та жартували: На Дніпропетровщині дівчина спалила український прапор (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 20:57

Мешканка Кам’янського Дніпропетровської області спалила державний прапор. Інцидент знімали на камеру друзі порушниці, незабаром відео з’явилось у соцмережах, повідомляють Патріоти України. Як свідчать кадри, дівчина взяла прапорець і підставила його пі...