"Як на такій х**ні можна літати": У мережі опублікували відео з кабіни пілота російського авіалайнера

Штурман пасажирського літака, який здійснює рейси в Росії, показав критичний стан важливих систем, необхідних для здійснення нормальних польотів, передають Патріоти України.

Кабіну пілотів російського пасажирського лайнера, в якому потребують обновлення важливі системи, показали в Мережі. Відповідне відео опублікував штурман авіалайнера, розрахованого на перевезення приблизно 200 пасажирів.

Автор відео коментує відсутність запчастин, зокрема критично важливих і які потребують регулярного оновлення, та пояснює, які саме системи літака давно вийшли з ладу.

Судячи з жовтих бірок INOP (inoperative) у цьому літаку, який регулярно здійснює пасажирські рейси, «померли» такі системи: налаштування радіостанцій, гідравлічні системи, паливна система, електрика, регулювання просторового становища, автомати тяги, датчики швидкості та курсу.

“Як на такій х**ні взагалі можна літати”, - завершує короткий огляд штурман.

"Самооборона" виявилася ефективною: На Одещині через сварку дівчат шестеро учнів опинилися в лікарні

четвер, 29 лютий 2024, 23:53

На Одещині через сварку у школі двох дівчат шестеро учнів опинилися в лікарні. Як повідомили у регіональному главку Національної поліції, інцидент стався в одному з ліцеїв Тарутинської громади. Про подію правоохоронцям повідомили медики районної лікарн...

Дуже бояться захворіти: На Закарпатті селяни повстали проти встановлення мобільної вежі

четвер, 29 лютий 2024, 23:43

Жителі гірського села Мала Уголька на Закарпатті виступають проти встановлення мобільної вежі на їхній території. Про це повідомляє Тячівська районна рада, передають Патріоти України. Місцеві селяни зібрали майже півсотню підписів і направили колективн...