"Як після бомбардування": На окупованому Донбасі бойовики на військовій техніці проїхали прямо по могилах (фото)

На території кладовища в тимчасово окупованому місті Перевальську бойовики ЛНР на військовій техніці проїхали прямо по могилах. Фото руйнувань після проїзду техніки опублікував у своєму Twitter користувач під ніком Necro Mancer, передають Патріоти України.

Внаслідок цього інциденту були повалені пам'ятники, дерева, огорожі, зруйновані деякі могили. У коментарях до опублікованих фото пишуть, що жителі Перевальська вважають, що бойовики перебували в стані алкогольного сп'яніння. "Ось так зараз виглядає кладовище в районі 5-ї шахти. Місцеві кажуть, що військова техніка проїхалася прямо по могилах, зруйнувавши багато з них", - сказано в підписі до опублікованих знімках.

В мережі пишуть, що це вже не перший випадок подібного вандалізму, така ж ситуація сталася минулого року. "Там дійсно прилетів танк, перелетів через дерево, але чому не зупинився... Горе... Ми йшли по могилах, які стерли траками танка, розбиті пам'ятники, фотографії померлих всюди розкидані, все знівечене... Як після бомбардування", "Без спиртного не обійшлося напевно, "Уже того року було таке, але постраждало менше могил, і нічому ситуація не навчила, і писали люди листи, але нічого не змінилося на жаль", - повідомляють в коментарях.

Влаштували "теплий" прийом: У Рівненській області поліцейському, який прибув на виклик, прокололи вилами ногу

понеділок, 14 червень 2021, 18:48

У с. Маринин Рівненської області у понеділок, 14 червня, поліцейському, який прибув на виклик прокололи вилами ногу. Про це повідомляє Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги, передають Патріоти України. Медики повідомили, що швидку вик...

Путін заговорив про свого наступника і сказав, кого готовий підтримати

понеділок, 14 червень 2021, 18:12

Президент Росії Володимир Путін допускає, що його наступником може стати людина, яка критично ставиться до нього. Чинний президент готовий підтримати того, хто відданий країні. Про це він заявив в інтерв'ю американському каналу NBC, текст опублікований...