Як поскаржитися на неякісний товар: Українцям дали детальну інструкцію (відео)

На неякісні товари чи недобросовісну роботу продавців українці можуть поскаржитися в Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, повідомляють Патріоти України.

Як це правильно зробити і захистити свої права, в ефірі ObozTV пояснила заступник глави ГО "Громадський контроль захисту прав споживачів" Ольга Котехова.

В першу чергу, за словами експерта, необхідно зафіксувати порушення. "Споживач має право на фото- і відеофіксацію, тому що магазин – це публічне місце. Ніхто не може заборонити вам фотографувати той чи інший товар, ціни, характеристики продукції для власного використання", — наголосила Котехова.

Скаргу до Держспоживслужби, розповіла вона, можна направити як в електронному, так і в письмовому вигляді. Однак на документі обов'язково має стояти підпис. "Тобто, написана або надрукована, підписана, відсканована і відправлена", — пояснила фахівець.

Відомство зобов'язане розглянути скаргу протягом 30 днів, але в деяких випадках максимальний термін становить 45 днів. До скарги заявник повинен додати всі документи і якомога детальніше описати ситуацію, що склалася.

Котехова звернула увагу на важливий момент: обов'язково потрібно вказати конкретні вимоги. "Не просто скарга, а конкретні вимоги. "Я, такий-то, хочу, щоб мені: повернули товар (замінили товар; повернули гроші; виправили недоліки; заповнили гарантійний талон) тощо", — пояснила вона.

Джерело: Обозреватель

Бонус буде лише за певних умов: Одна з найщасливіших країн світу платить за переїзд туди

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:50

Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...