Як поскаржитися на неякісний товар: Українцям дали детальну інструкцію (відео)

На неякісні товари чи недобросовісну роботу продавців українці можуть поскаржитися в Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, повідомляють Патріоти України.

Як це правильно зробити і захистити свої права, в ефірі ObozTV пояснила заступник глави ГО "Громадський контроль захисту прав споживачів" Ольга Котехова.

В першу чергу, за словами експерта, необхідно зафіксувати порушення. "Споживач має право на фото- і відеофіксацію, тому що магазин – це публічне місце. Ніхто не може заборонити вам фотографувати той чи інший товар, ціни, характеристики продукції для власного використання", — наголосила Котехова.

Скаргу до Держспоживслужби, розповіла вона, можна направити як в електронному, так і в письмовому вигляді. Однак на документі обов'язково має стояти підпис. "Тобто, написана або надрукована, підписана, відсканована і відправлена", — пояснила фахівець.

Відомство зобов'язане розглянути скаргу протягом 30 днів, але в деяких випадках максимальний термін становить 45 днів. До скарги заявник повинен додати всі документи і якомога детальніше описати ситуацію, що склалася.

Котехова звернула увагу на важливий момент: обов'язково потрібно вказати конкретні вимоги. "Не просто скарга, а конкретні вимоги. "Я, такий-то, хочу, щоб мені: повернули товар (замінили товар; повернули гроші; виправили недоліки; заповнили гарантійний талон) тощо", — пояснила вона.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Вся надія на Чейна та Стокса": Російський журналіст озвучив прогноз розпаду РФ

понеділок, 17 червень 2019, 4:00

Все, що відбувається в Росії в останні сто з гаком років – це розпад Російської імперії, який ще не закінчився. Правління Володимира Путіна в Росії може бути довічним; після нього держава Росія зникне в її сьогоднішніх кордонах. Такий прогноз висловив ...

Хіти тижня. Як добре знаєте українську? Дзиґлик, шарітися, галунка... - тест

понеділок, 17 червень 2019, 1:00

24 травня українці відзначали День слов’янської писемності і культури. Наша мова надзвичайно багата та різноманітна. Зануримося в неї разом, - передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.