Як поскаржитися на неякісний товар: Українцям дали детальну інструкцію (відео)

На неякісні товари чи недобросовісну роботу продавців українці можуть поскаржитися в Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, повідомляють Патріоти України.

Як це правильно зробити і захистити свої права, в ефірі ObozTV пояснила заступник глави ГО "Громадський контроль захисту прав споживачів" Ольга Котехова.

В першу чергу, за словами експерта, необхідно зафіксувати порушення. "Споживач має право на фото- і відеофіксацію, тому що магазин – це публічне місце. Ніхто не може заборонити вам фотографувати той чи інший товар, ціни, характеристики продукції для власного використання", — наголосила Котехова.

Скаргу до Держспоживслужби, розповіла вона, можна направити як в електронному, так і в письмовому вигляді. Однак на документі обов'язково має стояти підпис. "Тобто, написана або надрукована, підписана, відсканована і відправлена", — пояснила фахівець.

Відомство зобов'язане розглянути скаргу протягом 30 днів, але в деяких випадках максимальний термін становить 45 днів. До скарги заявник повинен додати всі документи і якомога детальніше описати ситуацію, що склалася.

Котехова звернула увагу на важливий момент: обов'язково потрібно вказати конкретні вимоги. "Не просто скарга, а конкретні вимоги. "Я, такий-то, хочу, щоб мені: повернули товар (замінили товар; повернули гроші; виправили недоліки; заповнили гарантійний талон) тощо", — пояснила вона.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Закуплювали по 1,2 гривні за штуку: Стало відомо, хто організував "іспанську аферу" з українськими медичними масками

четвер, 2 квітень 2020, 19:00

Київська митниця була зобов'язана під будь-яким приводом не випускати маски, навіть незважаючи на відсутність офіційної заборони. Експорт масок з України до Іспанії здійснював громадянин Китаю, а закуповувалися вони за заниженою ціною. При реальній цін...

Бойовики ДНР заговорили про новий обмін полоненими з Києвом і назвали прізвища

четвер, 2 квітень 2020, 17:56

Бойовики так званих "ДНР" і "ЛНР" назвали імена і прізвища 19 українців, яких вони готові передати Україні в рамках чергового обміну полоненими, передають Патріоти України. Бойовики "ДНР" готові віддати Україні вісім осіб:. Алакоз Олександр Федорович 2...