Як поскаржитися на неякісний товар: Українцям дали детальну інструкцію (відео)

На неякісні товари чи недобросовісну роботу продавців українці можуть поскаржитися в Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, повідомляють Патріоти України.

Як це правильно зробити і захистити свої права, в ефірі ObozTV пояснила заступник глави ГО "Громадський контроль захисту прав споживачів" Ольга Котехова.

В першу чергу, за словами експерта, необхідно зафіксувати порушення. "Споживач має право на фото- і відеофіксацію, тому що магазин – це публічне місце. Ніхто не може заборонити вам фотографувати той чи інший товар, ціни, характеристики продукції для власного використання", — наголосила Котехова.

Скаргу до Держспоживслужби, розповіла вона, можна направити як в електронному, так і в письмовому вигляді. Однак на документі обов'язково має стояти підпис. "Тобто, написана або надрукована, підписана, відсканована і відправлена", — пояснила фахівець.

Відомство зобов'язане розглянути скаргу протягом 30 днів, але в деяких випадках максимальний термін становить 45 днів. До скарги заявник повинен додати всі документи і якомога детальніше описати ситуацію, що склалася.

Котехова звернула увагу на важливий момент: обов'язково потрібно вказати конкретні вимоги. "Не просто скарга, а конкретні вимоги. "Я, такий-то, хочу, щоб мені: повернули товар (замінили товар; повернули гроші; виправили недоліки; заповнили гарантійний талон) тощо", — пояснила вона.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Кадри Авакова: У Дніпрі скандальний топ-чиновник Нацполіції влаштував потрійну ДТП та втік (фотофакти)

вівторок, 20 серпень 2019, 1:00

17 серпня в Дніпрі помічник начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області скоїв зіткнення з двома автомобілями, після чого втік з місця аварії. Про це в Facebook повідомив депутат Запорізької обласної ради Ярослав Гришин, з...

Фтор - це не отрута: Стоматолог зруйнував міфи про зубну пасту

вівторок, 20 серпень 2019, 0:30

Піна ніяк не впливає на очищувальні властивості зубної пасти, хоча багато людей продовжують у це вірити. На що тільки не підуть виробники продукції, щоб зробити її конкурентоспроможною. До прикладу, на зубних пастах часто пише, що вони відбілюють зуби,...