Як правильно святкувати Вознесіння Господнє: Традиції і чого не можна робити в цей день - 6 червня

Згідно з Євангелієм, Ісус Христос після свого воскресіння більше місяця перебував на землі серед своїх учнів і пастви. А після закінчення цього терміну він зібрав апостолів благословив їх і у плоті вознісся на небо.

Вознесіння - свято з "плаваючою" датою, яка залежить від Пасхи, випадає на 40-й день після Світлої неділі і завжди припадає на четвер. У 2019 православний Великдень відзначили 28 квітня, відповідно, Вознесіння буде 6 червня, інформують Патріоти України.

Згідно з Євангелієм, Ісус Христос після свого воскресіння більше місяця перебував на землі серед своїх учнів і пастви. А після закінчення цього терміну він зібрав апостолів благословив їх і у плоті вознісся на небо.

Тоді ж до присутніх з'явилися два ангели і проголосили, що Христос через час так само знову прийде на землю, щоб судити живих і мертвих.

Вознесіння Господнє: що не можна робити в цей день

  • Не можна робити прибирання по будинку і іншу роботу. Цей день краще провести в тихому сімейному колі.
  • У Вознесіння потрібно дотримуватися в душі мир і спокій. Варто не сваритися з близькими.
  • У цей день не можна вимовляти фразу "Христос Воскрес", оскільки в Вознесіння з храмів виносять Плащаницю.
  • У Вознесіння Господнє не можна думати про погане. Замість цього радять згадати померлих родичів.
  • За старих часів заборонялося плювати і кидати сміття на вулиці, оскільки "можна потрапити в Христа, який приходить в будинку під виглядом жебраків".

За матеріалами ЗМІ

Резонанс тижня. "Моє серце розривається": У Мілли Йовович тяжко захворіла новонароджена донька (фото)

вівторок, 18 лютий 2020, 19:00

Голлівудська актриса Мілла Йовович, яка в ніч на 3 лютого народила третю доньку, розповіла, що у новонародженої діагностували важку форму жовтяниці, передають Патріоти України. Так, за словами зірки, вона вже протягом тижня періодично перебуває в ліка...

Резонанс тижня. Закривавлений потерпілий зміг дістатися додому і повідомити родичам про напад: У Києві жорстоко вбили чоловіка (фото, відео)

вівторок, 18 лютий 2020, 18:30

Він загинув ще до приїзду медиків від отриманого поранення. У Голосіївському районі Києва 11 лютого відбулося жорстоке вбивство – чоловіка вдарили ножем у живіт. Після цього закривавлений потерпілий зміг дістатися додому і повідомити родичам про напад,...