Як правильно святкувати Вознесіння Господнє: Традиції і чого не можна робити в цей день - 6 червня

Згідно з Євангелієм, Ісус Христос після свого воскресіння більше місяця перебував на землі серед своїх учнів і пастви. А після закінчення цього терміну він зібрав апостолів благословив їх і у плоті вознісся на небо.

Вознесіння - свято з "плаваючою" датою, яка залежить від Пасхи, випадає на 40-й день після Світлої неділі і завжди припадає на четвер. У 2019 православний Великдень відзначили 28 квітня, відповідно, Вознесіння буде 6 червня, інформують Патріоти України.

Згідно з Євангелієм, Ісус Христос після свого воскресіння більше місяця перебував на землі серед своїх учнів і пастви. А після закінчення цього терміну він зібрав апостолів благословив їх і у плоті вознісся на небо.

Тоді ж до присутніх з'явилися два ангели і проголосили, що Христос через час так само знову прийде на землю, щоб судити живих і мертвих.

Вознесіння Господнє: що не можна робити в цей день

  • Не можна робити прибирання по будинку і іншу роботу. Цей день краще провести в тихому сімейному колі.
  • У Вознесіння потрібно дотримуватися в душі мир і спокій. Варто не сваритися з близькими.
  • У цей день не можна вимовляти фразу "Христос Воскрес", оскільки в Вознесіння з храмів виносять Плащаницю.
  • У Вознесіння Господнє не можна думати про погане. Замість цього радять згадати померлих родичів.
  • За старих часів заборонялося плювати і кидати сміття на вулиці, оскільки "можна потрапити в Христа, який приходить в будинку під виглядом жебраків".

За матеріалами ЗМІ

Хіти тижня. Окупація Дніпра, або Як нові види захоплюють наші річки і хто буде в них жити через 20 років (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 9:00

13 липня Асоціація рибалок України повідомила, що в Дніпро-Бузькому лимані виловили мохнаторуких китайських крабів. Це сталося вже не в перший раз... "В Ассоциации рыболовов Украины бьют тревогу: мохнаторукие крабы чрезвычайно опасны и могут нанести се...

Ви будете здивовані: Названо продукт, який рятує від раку і хвороб серця

понеділок, 23 вересень 2019, 8:58

Виноградні кісточки мають ряд корисних властивостей. Зокрема, виноград із кісточками рекомендується їсти людям, які страждають на захворювання серця. Крім того, цей продукт допомагає запобігати розвитку раку, передають Патріоти України. Цей ефект мають...