Як проголосувало на президентських виборах рідне село Степана Бандери

282 жителя села Старий Угринів – за Зеленського, 182 – за Петра Порошенка.

Степан Бандера. Архівне фото.

Володимир Зеленський став лідером виборчих перегонів в тому числі і завдяки жителям рідного для лідера ОУН Степана Бандери села Старий Угринів Івано-Франківської області. Більшість громадян, що проживають в даному місці віддали свої голоси за шоумена. Про це повідомляється на сайті ЦВК, передають Патріоти України.

Мова йде про ділянку №260317 округу № 85. Результати разом голосування там: 282 жителя – за Зеленського, 182 – за Петра Порошенка. 294 людини голосувати не пішли. 10 бюлетенів визнані недійсними.

Раніше Зеленський заявив в інтерв’ю про те, що наявність у Києві проспекту Бандери це «нормально і класно», оскільки для частини українців націоналіст – герой. “Це один з тих людей, які захищали свободу України”, – сказав Зеленський.

Шоста річниця подвигу «Гетьмана Сагайдачного»: Це стало символом вірності і надихнула націю у важкі дні окупації Криму

субота, 29 лютий 2020, 8:26

Шість років тому, коли екіпажі та кораблі ВМСУ у Криму один за одним потрапляли у руки російських загарбників, найбільший та найновіший з них, фрегат «Гетьман Сагайдачний» повертався через турецькі протоки до Чорного моря, нагадують Патріоти України. В...

"Дорога Гєпи" поглинає нові жертви: Побоїще на найбільшому ринку Харкова. Десяткам учасників оголосили підозру

субота, 29 лютий 2020, 7:44

Плани харківської мерії нищать один з найбільших торгівельних осередків України, де десятками років працюють тисячі самозайнятих харків'ян, чиє життя тепер має круто змінитись. Прокуратура оголосила підозру 56 учасникам масових заворушень на ринку "Бар...