"Як сексолог і психотерапевт": Колишня дружина Гарбарука відреагувала на інцидент з його помічницею

Колишня дружина заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука як професійний сексолог вирішила не коментувати фотографії з його помічницею. Про це гештальт-психотерапевт і сексолог Анастасія (Гарбарук) Матюшевська розповіла УНІАН, передають Патріоти України.

У відповідь на прохання професійно оцінити, чи правильною, на її думку, була реакція суспільства на фотографії, екс-дружина сказала, що не може це прокоментувати.

"Як сексолог і психотерапевт я не буду коментувати цей випадок, тому що я є екс-дружиною і матір'ю дочки Ігоря. Одне скажу: я за нього цілком! Він людина честі, гідності і вищого ступеня професіоналізму. Я не готова коментувати це взагалі. Оперіться на те, що Ігор Миколайович є людиною честі", - розповіла Матюшевська.

"Дуже скромно": жінки переглянули дрес-код після скандалу із сукнею у міськраді Львова"Я нічого не знаю. Моє завдання - бути йому хорошою підтримкою у вигляді колишньої дружини і матір'ю його дитини", - додала вона.

Полює на кенгуру і велику рогату худобу: На півдні Австралії фермер упіймав хижого сумчастого, який вважався вимерлим ще 19 сторіччя (фотофакти)

середа, 4 жовтень 2023, 2:35

"Цей вид вважався вимерлим у Південній Австралії, про них не було офіційних записів протягом більш ніж ста років, — повідомили представники Служби національних парків і дикої природи (NPWS) узбережжя Лаймстоун. . Фермер пояснив, що очікував побачити ...

В Італії автобус з українцями впав з естакади і загорівся, загинули десятки людей (фото)

вівторок, 3 жовтень 2023, 23:42

У Венеції автобус впав з естакади і загорівся, на борту перебувала група українців. Повідомляється про 21 загиблого, 15 постраждалих і кількох зниклих безвісти, передають Патріоти України. Як пише Correre della Sera, аварія сталася в районі Местре. Авт...