
У мережі з'явилося відео, на якому видно, як більше ніж десять підлітків спочатку погрожували, а потім і побили скейтера в скейт-парку в Центральному міському парку ім. М. Леонтовича. Коли нападники зрозуміли, що за це їм світить реальний тюремний термін, то записали вибачення.
Відео нападу на 18-річного хлопця опублікував Telegram-канал "Perepichka News".
Місцеві ЗМІ пишуть, що потерпілий знаходиться в лікарні з численними травмами. Скейтери через соцмережі знайшли всіх учасників нападу і готуються помститися за свого друга, якщо винних не притягнуть до відповідальності.
Ось що повідомили у прес-службі обласної НП: "До поліції надійшло повідомлення з медичного закладу про госпіталізацію 18-річного вінничанина з множинними тілесними ушкодженнями.
Поліцейські опитали потерпілого та з’ясували, що хлопця, який відпочивав разом з друзями, побила компанія підлітків.
Правоохоронці встановили чотирьох активних учасників бійки. Ними виявилися четверо жителів Вінниці, трьом з них 16 років і одному - 18.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 КК (хуліганство). Дана санкція статті передбачає позбавлення волі до 4 років. Правоохоронці встановлюють всіх учасників побиття".
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...