Як схуднути і тримати рот "на замку": Дієтолог розкрила головні секрети

Щоб позбавитися від зайвої ваги і зберегти отриманий результат, потрібно назавжди змінити стереотип харчування і звички, повідомляють Патріоти України.

Відомий дієтолог Світлана Фус розповіла в Instagram, що людина може відмовитися від фастфуду і контролювати апетит, якщо свідомо цього захоче.

"Ми живемо в епоху фастфуду і повсюдного захоплення енергетичними напоями. Всім відомо, що необхідно скорочувати споживання кондитерських виробів, солодких напоїв, продуктів із підвищеним вмістом жирів і солі. А також те, що потрібно збалансовано харчуватися з переважанням в раціоні рослинної їжі, джерел корисного білка і різних круп", – зазначила вонаЗа словами Фус, людині складно контролювати апетит і обчислити кількість і якість вживання їжі в залежності від навантажень, статі та віку.

Як відмовитися від фастфуду і контролювати процес поглинання їжі

  • Регулярно приймати їжу.
  • Вживати складні вуглеводи, які допомагають стабілізувати рівень цукру в крові і зменшують тягу до солодощів.
  • Використовувати білок і клітковину, які дають відчуття ситості. Це дозволяє контролювати апетит.

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....