Як схуднути і тримати рот "на замку": Дієтолог розкрила головні секрети

Щоб позбавитися від зайвої ваги і зберегти отриманий результат, потрібно назавжди змінити стереотип харчування і звички, повідомляють Патріоти України.

Відомий дієтолог Світлана Фус розповіла в Instagram, що людина може відмовитися від фастфуду і контролювати апетит, якщо свідомо цього захоче.

"Ми живемо в епоху фастфуду і повсюдного захоплення енергетичними напоями. Всім відомо, що необхідно скорочувати споживання кондитерських виробів, солодких напоїв, продуктів із підвищеним вмістом жирів і солі. А також те, що потрібно збалансовано харчуватися з переважанням в раціоні рослинної їжі, джерел корисного білка і різних круп", – зазначила вонаЗа словами Фус, людині складно контролювати апетит і обчислити кількість і якість вживання їжі в залежності від навантажень, статі та віку.

Як відмовитися від фастфуду і контролювати процес поглинання їжі

  • Регулярно приймати їжу.
  • Вживати складні вуглеводи, які допомагають стабілізувати рівень цукру в крові і зменшують тягу до солодощів.
  • Використовувати білок і клітковину, які дають відчуття ситості. Це дозволяє контролювати апетит.

Тікати в укриття або залишитися вдома під час ракетного удару: Експерт розставив усі крапки над "і"

п’ятниця, 2 червень 2023, 9:47

Останнім часом Росія все частіше почала застосовувати тактику балістичних обстрілів. У результаті від оголошення повітряної тривоги до вибуху може пройти від 10 секунд до 10 хвилин, передають Патріоти України. Чи безпечно бігти під час таких тривог у п...

Льодовики Арктики кишать "зомбі": Вчені зробили несподіване відкриття, що приголомшує

п’ятниця, 2 червень 2023, 9:27

На перший погляд, льодовики Арктики здаються повністю позбавленими життя. Але це не так. У льодовому покриві Гренландії та Ісландії можна зустріти безліч мікроскопічних форм життя. Подібно до сезонних зомбі, багато з цих організмів сплять взимку, проки...