Як у фільмі жахів: Терміти з'їли особняк за півмільйона доларів

Будівельний інспектор заявив, що те, що діється у цьому будинку, одна з найстрашніших речей, які він коли-небудь бачив.

В австралійському місті Голд-Кост терміти з'їли практично весь особняк за півмільйона доларів. Як пише Daily Star, подружня пара Шон і Сара Сарсон придбали нерухомість в кінці 2019 року, при цьому їх не попередили, що в будинку живуть терміти, передають Патріоти України.

Будівельний інспектор запевнив їх, що будівля в повному порядку. Однак незабаром після того, як подружжя заїхало в будинок, на Сару у ванній кімнаті з розетки почали вилазити комахи. За її словами, це нагадало фільм жахів. "Крім того, у нас є маленькі діти, їм два і три роки, і вони тільки зараз дізнаються про це... Тут в принципі небезпечно перебувати, в несучих дерев'яних балках дірки", - розповіла жінка.

Пара звернулася за допомогою до іншого будівельного інспектора, Даніела Голіна, який заявив подружжю, що те, що діється через комах у них вдома, одна з найстрашніших речей, які він коли-небудь бачив.

Хіти тижня. Скрепне бабло "не пахне"? Українська співачка-зрадниця приїхала в Київ "подихати рідним повітрям"

субота, 24 жовтень 2020, 18:00

Два роки тому співачка переїхала до країни-агресора. «За три дні до дня народження захотілося подихати рідним київським повітрям, побродити по вуличках, підвести підсумки і підготуватися до нового стрибка», - зазначила вона у підписі до знімків. За шіс...

"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...