Як у фільмі жахів: У Польщі гігантські свині з'їли свого господаря

Останки фермера у дворі будинку виявив його сусід, який зайшов провідати товариша, але знайшов лише купу кісток і осколки черепа.
Угорська волохата свиня. Фото: Новини Карпат.

У місті Осієк на південному заході Польщі в новорічні свята свині з'їли власного 71-річного господаря, передають Патріоти України.

Як повідомляє The Sun, у пенсіонера стався серцевий напад, коли він набирав воду з колодязя. За попередньою версією, тоді його і з'їли його 12 гігантських свиней угорської породи мангаліка. Останки фермера у дворі будинку виявив його сусід, який зайшов провідати товариша, але знайшов лише купу кісток і осколки черепа, що залишилися від нього, які лежали біля колодязя.

За версією влади, тварини з'їли свого господаря, коли той був уже мертвий, але сусід стверджує, що голодні свині могли напасти на ще живу людину. За його словами, загиблий зловживав алкоголем і міг заснути на вулиці. "Він забув їх погодувати і, можливо, заснув. Ці свині величезні, вони бігають по всій ділянці, і їм нічого не варто було дістатися до нього. Ми їх боїмося і ходимо з побоюванням", – сказав він.

Точну причину смерті встановить експертиза. При цьому зоозахисники не вірять, що свині могли з'їсти людину.


"Насторожувала його любов до певного формату": Сумська відреагувала на скандальний арешт фотографа Ктиторчука

середа, 2 грудень 2020, 12:15

Ольга Сумська розповіла, що найвідоміший фотограф України не раз пропонував їй авторську фотосесію. Актриса Ольга Сумська відреагувала на скандал з фотографом Олександром Ктиторчуком, якого підозрюють в розбещенні малолітніх і зґвалтуванні 15-річної ді...

З архіву ПУ. "СССР стоило развалить только за то, что в нем женщина после 35-40 лет забывала о том, что она женщина", - Мирович про моду в "совку" (фото)

середа, 2 грудень 2020, 12:00

"Так, друзья, сегодня будет пост об одном знаменательном и очень интересном событии, которое произошло в 1959 году, во времена так называемой "хрущевской оттепели", - пише у своєму блозі Максим Мирович, передають Патріоти України 9 листопада 2019 року,...