Як у фільмі жахів: В окупованій Макіївці з кранів ллється вода з хробаками (фото)

В окупованій бойовиками Макіївці Донецької області у людей нова біда: тут з крана почали витікати "сюрпризи", повідомляють Патріоти України.

Як пише в Twitter блогер під ніком "БильБильова", місцеві жителі побачили, як у воді з крана плавають дрібні черв'яки. Блогер зазначає, що така проблема не в одному районі міста, а відразу в декількох.

Також в мережі опублікували фото з цим жахливим видовищем. "Макіївка. Східний. Набрали в ванну води. Вони жахнулися, У воді дрібні черв'яки!!! Західна: те ж саме", - йдеться у підписі до фото.

Будете каятися, але запізно: Три знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

середа, 21 жовтень 2020, 19:28

Астрологи назвали трійку найбільш ненадійних знаків Зодіаку. Їх представникам краще не довіряти. Про це пише "Клубер", передають Патріоти України. Причиною, з якої Близнюки вважаються лідерами серед найбільш ненадійних людей, є їхнє невміння приймати р...

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...