У Києві у вівторок, 2 квітня, на проспекті Георгія Нарбута сталась аварія за участі трьох легковиків. Внаслідок ДТП одна з машин перекинулась на бік. Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. На винуватця автопригоди склали одразу два адміністративні матеріали.
"Сьогодні (2 квітня) на лінію 112 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участю авто Ford, Jeep та Infiniti. На місце оперативно прибули патрульні. Ми з'ясували, що керманич транспортного засобу Ford порушив ПДР та здійснив зіткнення з авто Jeep. Частини автівок розлетілися по дорозі та пошкодили автомобіль Infiniti. Дивом обійшлося без травмованих", – розповіли в пресслужбі.
На водія Ford було складено адміністративні протоколи за порушення ПДР, що призвело до аварії (штраф 850 гривень) та за рух смугою громадського транспорту (штраф 680 гривень). Крім того, постанову отримав водій автомобіля Jeep, оскільки не мав чинного страхового поліса (штраф 425 гривень).
Українці продовжують отримувати пенсійні виплати. Щороку в Україні зростає кількість років страхового стажу, які необхідні для виходу на пенсію за віком. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) у Волинській області розповіли, чи можна док...
В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...