У Києві у вівторок, 2 квітня, на проспекті Георгія Нарбута сталась аварія за участі трьох легковиків. Внаслідок ДТП одна з машин перекинулась на бік. Про це повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. На винуватця автопригоди склали одразу два адміністративні матеріали.
"Сьогодні (2 квітня) на лінію 112 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участю авто Ford, Jeep та Infiniti. На місце оперативно прибули патрульні. Ми з'ясували, що керманич транспортного засобу Ford порушив ПДР та здійснив зіткнення з авто Jeep. Частини автівок розлетілися по дорозі та пошкодили автомобіль Infiniti. Дивом обійшлося без травмованих", – розповіли в пресслужбі.
На водія Ford було складено адміністративні протоколи за порушення ПДР, що призвело до аварії (штраф 850 гривень) та за рух смугою громадського транспорту (штраф 680 гривень). Крім того, постанову отримав водій автомобіля Jeep, оскільки не мав чинного страхового поліса (штраф 425 гривень).
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...