Однією з причин високої смертності від коронавірусу, зокрема в містах, є забруднення повітря вихлопними газами автомобілів. Такий висновок зробили в Європейському альянсі громадської охорони здоров'я, повідомляють Патріоти України з посиланням на MedicalXpress.
Фахівці попередили, що забруднене міське повітря, яке зумовлює гіпертонію, діабет і респіраторні недуги, може призвести до збільшення загальної смертності від COVID-19.
Крім того, підкреслюється, що пацієнтам із хронічними захворюваннями легень і серця, спричиненими тривалим впливом частинок повітря, важче боротися з легеневими інфекціями, а також вони мають більше шансів померти.
Доказів зв'язку між смертністю від COVID-19 і забрудненням повітря поки немає, проте дослідження спалаху атипової пневмонії в 2003 році показало, що хворі в регіонах з помірним рівнем забруднення повітря вмирали на 84% частіше, ніж ті, що мешкали в місцевості з низьким рівнем забруднення.
Експерти назвали швидкісний режим, що допомагає економити пальне. Про це пише "Автопілот" із посиланням на думку експертів, передають Патріоти України. Різниця витрати пального на трасі та інших дорогах вочевидь різна. Головна причина цього — швидкість...
Чемпіон світу за версіями WBO, WBA, WBC, та IBO у надважкій вазі Олександр Усик у межах медіа-дня після оголошення реваншу з чемпіоном IBF Даніелем Дюбуа став гостем студії talkSport. У Мережі завірусилося відео, на якому український боксер ремонтує ла...